سرمربی تیم ملی ایران اعلام کرد بازیکنان ایرانی توانسته‌اند به شرایط تمرینی در کشور برزیلی عادت کنند و تیم روز به روز در حال بهتر شدن و هماهنگ تر می شود.

 

به گزارش نت شهر به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل در کمپ خوآکیم گراوای "کورینتیانس" در شهر سائوپائولو اردو زده است.

 

فاصله زمانی هفت ساعت و نیم تهران تا برزیل باعث شد تا بازیکنان ایرانی در روزهای نخست خود در این کشور با مشکلات زیادی روبرو شوند در واقع این فاصله زیاد در کار آنها تاثیرگذار بود.

 

کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران اعتراف کرد که بازیکنانش در روزهای نخست شرایط بسیار سختی در تمرین داشتند.

 

او درباره شرایط بازیکنان ایرانی در تمرین گفت: با توجه به این که فاصله زیادی از ایران تا برزیل بود، نگرانی اصلی ما پشت سر گذاشتن سه، چهار روز نخست تمریناتمان در کشور برزیل بود. کار سختی بود، چرا که بازیکنان به این شرایط عادت نکرده بودند. کم‌کم پیشرفت کردیم و توانستیم به شرایط جدید خو بگیریم. بازیکنان ایرانی روز به روز بهتر می‌شوند. امروز نسبت به روزهای گذشته تمرین بهتری را پشت سر گذاشتیم.

 

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه درباره روند آماده سازی تیم ملی ایران برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل گفت: تمام برنامه‌های تاکتیکی ما در برزیل طبق برنامه پیش می‌رود. اینجا امکانات خوبی در کمپ "کورینتیانس" داریم. از حمایت مسئولان باشگاه "کورینتیانس" بی‌نهایت سپاسگزارم. آنها در این چند روز کمک زیادی به ما کردند.

 

کارلوس کی روش درباره ترکیب ایران برابر نیجریه در بازی نخست خود در جام جهانی گفت: زمان زیادی تا آغاز بازی برابر نیجریه داریم و عادلانه نیست در حال حاضر بخواهیم ترکیب ایران را اعلام کنم.

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )