اسطوره فوتبال آرژانتین باور دارد تیم ملی آلمان به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی به برزیل خواهد رفت و ستاره بایرن مونیخ می تواند در این تیم بدرخشد.

 

به گزارش نت شهر به نقل از سایت گل، دیگو مارادونا با دفاع از تیم ملی آلمان، ادعا کرد که این تیم می تواند با داشتن ستاره ای مانند ماریو گوتزه، به قهرمانی جهان برسد. شاگردان یو آخیم لو در گروهی نسبتا سخت با تیم های پرتغال، غنا و ایالات متحده در گروه جی این رقابت ها هم گروه است و در اولین بازی خود باید به مصاف یاران کریستیانو رونالدو بروند. 

آلمان در حالی در این جام جهانی به میدان خواهند رفت که در جام جهانی قبلی با شکست در برابر اسپانیا حذف شد و در این دروه مصمم است که به عنوان قهرمانی برسد تا به اولین تیم اروپایی تبدیل شود که در آمریکای جنوبی به قهرمانی می رسد. 

اما دیگو مارادونا در مورد وضعیت تیم ملی آلمان گفت: "آلمان آماده ترین تیم جام جهانی است. باور همگان بر این است که قهرمانی اروپایی ها در آمریکای جنوبی غیرممکن است، اما آلمان می تواند به این افتخار دست یابد. هیچگاه پیروزی آن ها در جام جهانی در ایتالیا را فراموش نمی کنم؛ فراموش کردن شکست جام حهانی 2010 بسیار سخت تر است. شاگردان لو واقعا زیبا بازی می کنند. 

"آن ها می توانند در جام جهانی بسیار پیشروی کنند. همچنین دیدن استعدادی مانند ماریو گوتزه بسیار لذت بخش است."

اما مارادونا در ادامه صحبت های خود با انتقاد از سیاست های فیفا، گفت: "فیفا کثیف شده است. عجیب است که بدانید، درآمد آن ها از جام جهانی 3 میلیارد یورو است و جایزه تیم قهرمان تنها 26 میلیون یورو است. تفاوت میان این دو باور نکردنی است.  آن ها سه میلیارد یورو را دریافت می کنند، بدون این که کاری را انجام دهند."

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول |  جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول | جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )