رئیس کمیته امور خارجی در مجلس نمایندگان آمریکا در تازه‌ترین جلسه این کمیته چنین اظهار نظر کرد که مذاکره‌کنندگان غربی باید «تمایل ایران برای رو کردن تمام جزئیات برنامه تسلیحاتی سابق خود» را بسنجند.

نت شهر: به گزارش تیک ، اد رویس، نماینده جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان آمریکا و رئیس کمیته امور خارجی این مجلس، جلسه صبح سه‌شنبه را با سخنانی تند و انتقادآمیز رو به دولت باراک اوباما آغاز کرد و این جلسه را «تازه‌ترین هشدار» علیه روند امور مربوط به ایران اتمی توصیف کرد.
 
موضوع این جلسه از کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا تمرکز بر تلاش ایران «برای دستیابی به توانایی ساخت سلاح اتمی» و «چگونگی متوقف ساختن آن» عنوان شده است.
 
اد رویس، نماینده جمهوری‌خواه، روز سه‌شنبه ضمن «خطرناک خواندن ایران» و اشاره به این که هنوز اختلافات اساسی میان طرفین مذاکره وجود دارد تاکید کرد که ایران اتمی «فاجعه‌ای» برای امنیت ملی آمریکا خواهد بود.
 
او گفت: «با توجه به سابقه ایران در فعالیت‌های پنهانی، زیر پا گذاشتن شفافیت و همکاری از سوی ایران باید عواقبی روشن [برای این کشور] داشته باشد، و فریب‌کاری اصلا تحمل نشود.»
 
به گفته رویس، یک راه برای سنجیدن میزان صداقت ایران در مذاکرات کنونی سنجش «تمایل ایران برای رو کردن تمام جزئیات برنامه تسلیحاتی سابق خود» توسط مذاکره‌کنندگان غربی است. 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )