ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال به دیدار دوستانه امشب تیمش مقابل ایرلند می‌رسد.

به گزارش نت شهر به نقل از فارس، رائول بنتو اعلام کرد که کریستیانو رونالدو، رائول میرلس و په‌په می‌توانند در دیدار دوستانه امشب مقابل ایرلند به میدان بروند.

این سه بازیکن اخیرا از مصدومیت رهایی یافته و به تمرینات تیم ملی پرتغال برای رقابت‌های جام‌جهانی 2014 برزیل بازگشته‌اند تا برای اولین دیدار این تیم مقابل آلمان که 16 ژوئن در سالوادور برگزار می‌شود، آماده باشند.

رونالدو (از ناحیه زانو)، میرلس (ران پا) و په‌په (پای چپ) با مصدومیت به برزیل آمدند اما با حضور در تمرینات روز گذشته گام بسیار بزرگی برای رسیدن به آمادگی برداشتند. یک هفته به شروع  مسابقات گروه G مانده است و بنتو اعلام کرد: در خصوص شرایط کریستیانو رونالدو، رائول میرلس و په‌په باید بگویم که رونالدو و میرلس شنبه و یکشنبه تمرین کردند و په‌په روز دوشنبه به تمرینات ملحق شد.

وی اظهار داشت: شرایط آنها به این بستگی دارد که چگونه به این تمرینات پاسخ بدهند و باید ببینیم تصمیممان برای دیدار چه خواهد بود. تمرین کردن بدون تیم کامل سخت است و روی احساس بازیکنان قبل از بازی با آلمان تأثیر می‌گذارد و مطمئنا آماده شدن برای چنین مسابقات سختی بدون اینکه همه بازیکنان آماده باشند، کار سختی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال ادامه داد: اولین هدف ما این است که از مرحله گروهی صعود کنیم. قبل از اینکه به مرحله حذفی فکر کنیم، باید روی اولین هدفمان تمرکز کنیم که صعود از مرحله گروهی است.

وی خاطرنشان کرد: از آن به بعد تلاش می‌کنیم تا به ترتیب مقابل رقبای بعدی به میدان برویم و تا جایی که می‌توانیم پیشروی کنیم.

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
جریان تجاوز به ارجنتو بازیگر زن ایتالیایی در جشنواره کن 2018 | آزار آزیا آرجنتو در جشنواره کن
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول |  جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
عکس خواستگاری هوادار زن از محمد صلاح بازیکن لیورپول | جریان خواستگاری از محمد صلاح ستاره فوتبال مصری
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )