خانم پیرتا بلیز به همراه همسرش اندی فیلث از اندسته زوجهایی هستند که از طریق مکیدن خون خود و یا دوستانشان لذت می برند. این خانواده علاوه بر اینکه رفتار خود را روشنفکرانه تلقی مینمایند از سبک زندگی خود بسیار راضی بنظر می رسند. اندی می گوید در کل احساس خوبیست. طعمش شبیه به توت فرنگی نیست. مزه ای شبیه به فلزات دارد!!

 

آنها در خانه از یکدیگر خون می گیرند و مثل همه زوج های دیگر در طول روز از خانه می زنند بیرون. خانم پیرتا در حالی که سعی می نماید کارشان را بی خطر جلوه دهد می گوید در بیرون از گروههایی وجود دارند که از همه جهات شناخته شده اند. عده ای از دوستان صمیمانه در مکان مشخص گرد هم می ایند و به توزیع و تبادل خون با یکیدگر می پردازند!! ما مانند برخی از افراد خون اشام در کمین شکار افراد نمی مانیم.به سراغ گروههای خودمان می رویم. افرادی که به این گروهها ملحق می شوند همه شناسنامه خون دارند, نشان می دهد که خونشان سالم و عاری از هر گونه بیماری است.
شما از میان افراد مختار هستید یکی را انتخاب نمایید و از او خون بیاشامید. وی می افزاید فکر نکنید ما دیوانه ایم. در عین سلامت عقلی از یکدیگر خون می گیریم و در انجام وظایف مسولیت پذیریم.

آقای اندی به خبرگزاری نیویورک تایمز در خصوص اینکه ایا مراسم ویژه ای برای اینکار دارید می گوید نه نیاز به مراسم خاصی نیست. شما هر فردی را که دوست دارید انتخاب می نمایید. کمی صحبت و کمی نوازش کل ماجرا همینست. من معمولا از یک نقطه مشخص از پشت گردنم خون می دهم. فکر نکنید بسیار دردآور است. نقطه بسیار کوچک که با خالکوبی مشخص شده و از ان قسمت خون می دهم. وی در خصوص میزان مصرف خون می گوید بستگی دارد در طول روز چه نوع غذایی بخورید و یا بیاشامید. نوع خوراک در مقدار خون آشامیدن تاثیر دارد.


اندی می افزاید من به اتفاق همسرم پیرتا صاحب فرزندی هستیم که ما را به یکدیگر بسیار نزدیک ساخته است. زندگی زناشویی برایمان با ارزشتر از خون آشامی است. هیچ موقع به خاطر خون آشامی زندگی خود را تباه نمی کنیم. گفته می شود تعداد 15 هزار خون اشام در بریتانیا وجود داشته باشد.

دکتر امایر ویلیامز که مدت 10 سال است در خصوص زندگی افراد خون اشام تحقیق می نماید می گوید مدت 6 سال طول کشید تا نظر این گروه را به خودم جلب نمایم تا بتوانم با انها هم سخن شوم. آنها بر این باورند سایر انسانها انها را مورد تمسخر قرار می دهند به همین خاطر به سختی با افراد غیر از خودشان سخن می گویند. گویی با افرادی مواجه می شویم که صاحب دین تازه ای شده اند. افراد نرمالی بنظر می رسند. دوست دارند از یکدیگر خون بیاشامند ولی علاقه زیادی به دادن خون ندارند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )