مشاهیر و  چهره های عرصه سرگرمی همانند هر شخص عادی دیدگاههای متعددی در رعایت بهداشت فردی دارد با این وجود شاید در ظاهر برخی از چهره های معروف آراسته باشند ولی تعداد محدودی هستند که با حمام بیگانه بوده و هر 3 یا 4 روز حمام می کنند.

نت شهر: آنها اعتقادی به مسواک و بهداشت دهان ندارند و کمتر با برندهای عطر و ادکلن آشنا هستند. آنها از زرق و برق شهرت لذت می برند ولی کمتر به بهداشت فردی خود اهمیت می دهند.

" جسیکا سیمپسون"

" سیمپسون" نه تنها به بهداشت فردی خود اهمیتی نمی دهد، بلکه به وضوح در برنامه زنده " دی جنرس" گفته به ندرت هر ده روز یکبار مسواک می زند این ستاره پاپ اظهار داشته برای پاک کردن جرم از روی دندانهایش از لباسش استفاده می کند. او تاکنون 5 دندانپزشک تعویض کرده است. یکی ازمنابع نزدیک به سیمپسون گفته او اتاق، خانه و کمدی به هم ریخته دارد و در کل شلخته است.

"رابرت پتینسون"

"پتینسون" معتقد است که زیبایی موهایش رابطه مستقیم با نشُستن آنها دارد. او در مصاحبه با اکسترا(Extra) گفته تا 6 هفته موهایش را نمی شوید. او آپارتمانی به هم ریخته دارد و اظهار داشته در حالت به هم ریخته آن بسیار راحت تر است. افراد نزدیک به پتینسون نیز گفته اند، او بی نهایت بو می دهد.

" ماتیو مک کانایی"

بازیگر برگزیده اسکار فیلم "کلوب خریداران دالاس" 20 سال است که سمت خوشبو کننده ها نرفته است؛ با این استدلال که دوست ندارد بوی بقیه را بدهد! در سال 2008 "کیت هادسون" بازیگر نقش مقابل او در فیلم(fools gold) مدام به خاطر بوی بد "مک کانایی" به عوامل پشت صحنه شکایت می کرده است.

"کامرون دیاز"

"دیاز" هم مانند "مک کانای" سراغ عطر و ادکلن نمی رود البته او شلخته است و هر 4 روز لباسهایش را عوض می کند! "اسپلاش" اظهارداشته دیاز به آرایشگاه های عمومی می رود و کمتر بهداشت فردی را رعایت می کند.

"کریستیا آگوئلرا"

این خواننده ترانه ای به نام "می خواهی کثیف باشی" دارد. اطرافیان او همیشه از بوی بدش شکایت داشته اند و گفته اند او بوی "هات داگ" می دهد. شاهدان هم اظهار داشته اند او پس از استفاده از سرویس بهداشتی دستهایش را نمی شوید و معمولا غذایش را با دست می خورد!

"جولیا رابرتس"

محافظ شخصی "رابرتس" اظهار داشته که همیشه از بوی بد او در عذاب بوده است. او دیر به دیر حمام می رود و همین بحثهایی را حین فیلمبرداری بروز داده است.

" مگان فاکس"

او اذعان کرده که زندگی با او بسیار سخت است چرا که کمتر دستهایش را می شوید، با حمام مخالف است، خانه ای به هم ریخته دارد و هر دو هفته آن را تمیز می کنند.

"بریتنی اسپیرز"

خواننده پاپ از پرتاب کردن لباسهایش به اطراف لذت می برد. همچنین خدمتکار او گفته از زیر تخت خواب می توان ساندویچ های ناتمام، سیب زمینی سرخ کرده، کیک و سایر مواد غذایی فاسد شده را پیدا کرد. او دندانهایش را به ندرت مسواک می کند و سراغ عطر و ادکلن هم نمی رود.

" بردپیت "

خدمتکار خانه آنها گفته غذاهای مانده و فاسد شده، جعبه خوراکی و... را باید مدام از روی زمین جمع کند و اثر دست های کثیف فرزندانشان را از روی دیوارها پاک کند. همچنین عوامل فیلم "عوضی های ناشناس" اظهار داشته اند که بوی "پیت " غیر قابل تحمل است.

منبع: سینما خبر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )