در حاشیه برگزاری دومین یادواره طلوع خرداد، نشستی با حضور مدیران سابق و حال حاضر تئاتر خیابانی در فرهنگسرای رازی برگزار شد.

 

نت شهر: به گزارش بانی فیلم، دومین یادواره فرهنگی هنری طلوع خرداد، این نشست 17 خرداد – با حضور فرهاد آییش – هنرمند – شهرام کرمی – مدیر تالار هنر و مدیر اسبق تئاتر خیابانی – سامان خلیلیان – مدیر انجمن تیاتر خیابانی خانه تئاتر – فاتح بادپروا – موسس جشنواره تئاتر خیابانی مریوان – حسین عاطفی – رییس انجمن نمایش استان تهران و محمدحسین اسماعیلی معاون سینمایی و هنری ارشاد استان تهران و جمعی از هنرمندان این حوزه برگزار شد.  در این نشست که منوچهر اکبرلو نویسنده، منتقد پژوهشگر  به عنوان مجری، بحث را هدایت می کرد؛ شرکت کنندگان به بررسی نقاط ضعف و قدرت نمایش خیابانی در ایران پرداختند و سعی کردند با ادامه این رویکرد تا پایان جشنواره به ارایه راهکارهای رفع نقص بپردازند.

30 تیرمهلت ارسال متن به بخش مسابقه نمایشنامه نویسی جشنواره تئاتر شهر
مهلت ارسال متن به بخش مسابقه نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی سومین جشنواره تئاتر شهر تا 30 تیر اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره تئاتر شهر، بخش مسابقه نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی که به منظور توجه هر چه بیشتر به حوزهی نمایشنامه نویسی و تولید آثاری متناسب با موضوعات جشنواره  برگزار می شود تا 30 تیر پذیرای آثار متقاضی حضور در این بخش خواهد بود. مسابقه نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی به شکل رقابتی برگزار می شود و در این بخش نمایشنامه های منتخب به شکل نمایشنامه خوانی توسط پیشنهاد دهنده و یا نویسنده اجرا خواهند شد. طبق فراخوان به نمایشنامههای راه یافته به مرحلهی نهایی این بخش (حداکثر ده نمایشنامه) تا سقف مبلغ 20000000 ریال کمک هزینه نمایشنامه خوانی پرداخت خواهد شد.
مهلت ارسال متن و فرم تقاضای حضور در بخش های صحنه ای و خیابانی 29 خرداد به پایان می رسد و این زمان تمدید نخواهد شد. سومین جشنواره تئاتر شهر توسط سازمان فرهنگی هنری شهر تهران در مهر ماه 1393 برگزار می شود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
پست نگار جواهریان به  واکنش به حضور سلبریتی ها در تئاتر
پست نگار جواهریان به واکنش به حضور سلبریتی ها در تئاتر
صحبت های بهاره افشاری از آزارهایی که دیده است | حرف های بهاره افشاری در جشنواره تئاتر فجر36
صحبت های بهاره افشاری از آزارهایی که دیده است | حرف های بهاره افشاری در جشنواره تئاتر فجر36
آناهیتا همتی به جمع منتقدین پیوست،با این بودجه ها کشورهای دیگر مدیریت می شوند
آناهیتا همتی به جمع منتقدین پیوست،با این بودجه ها کشورهای دیگر مدیریت می شوند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )