مهاجم دورگه تیم ملی شب گذشته تعداد گل‌های ملی خود را دورقمی کرد.

به گزارش نت شهر به نقل از فارس، تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در دیداری تدراکاتی مقابل تیم ملی ترینیداد و توباگو با گل‌های احسان حاج‌صفی و رضا قوچان نژاد به برتری 2 بر صفر دست یافت تا در آستانه بردی روحیه بخش و امیدوارکننده نصیب شاگردان کی‌روش شود.

البته برخی رسانه‌ها از غیررسمی بودن این دیدار بخاطر عدم پخش سرود ملی دو تیم قبل از آغاز رسمی خبر دادند که دراین صورت این دیدار تدارکاتی و گل‌های رد و بدل شده در این مسابقه برای بازیکنان دو تیم به عنوان بازی ملی و گل ملی محسوب نخواهد شد، با این حال این یدار و نتیجه‌اش در تقویم فیفا به ثبت رسیده است که در این صورت بسیاری از معادلات تغییر خواهد کرد که از جمله آنها می‌توان به نزدیک شدن نکونام به رکورد بیشترین بازی ملی برای ایران و دو رقمی شدن گل‌های رضا قوچان‌نژاد اشاره کرد.

قوچان‌‌نژاد شب گذشته در دقیقه 54 مقابل ترینیداد در چهرادهمین بازی ملی خود دهمین گلش را به ثمر رساند تا رکورد چشم‌نواز و بی‌نظیر مهاجم دو رگه تیم ملی در زمینه گل‌های ملی همچنان ادامه داشته باشد.

گوچی گل‌های ملی خود را از دیدار مقابل لبنان در مقدماتی جام ملت‌های آسیا 2015 با دو گلی که مقابل این تیم به ثمر رساند، آغاز کرد. روند گلزنی‌های مهاجم تیم ملی در 3 هفته پایانی مقدماتی جام جهانی که منجر به صعود تیم ملی شد ادامه پیدا کرد.

قوچان‌نژاد در 3 دیدار پیاپی مقدماتی جام ملت‌های آسیا یعنی در دو دیدار رفت و برگشت با تایلند و دیدار برگشت مقابل لبنان 3 گل دیگر به ثمر رساند تا گل‌های ملی این بازیکن به عدد 8 برسد.

گوچی سپس در دیدار دوستانه مقابل گینه گلزنی کرد تا روند گلزنی‌هایش همچنان ادامه داشته باشد و به مرز دو رقمی شدن گل‌های ملی برسد.

مهاجم تیم ملی سرانجام شب گذشته در چهاردهمین بازی ملی خود دهمین گل ملی‌اش را به ثمر رساند تا رکورد استثنایی این بازیکن در این زمینه همچنان ادامه داشته باشد.

با این تفاسیر قوچان‌نژاد با این روند به امید اول گلزنی تیم ملی کشورمان و کارلوس کی‌روش در جام جهانی بدل شده و هواداران ایران بی‌صبرانه منتظر درخشش این مهاجم در برزیل هستند.

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جدایی دژاگه از فولام به زودی قطعی می‌شود
جدایی دژاگه از فولام به زودی قطعی می‌شود
دژاگه در بین 16 بازی ساز جام جهانی
دژاگه در بین 16 بازی ساز جام جهانی
سر مربی روبین کازان در فکر حفظ آزمون در مقابل پیشنهاد تاتنهام
سر مربی روبین کازان در فکر حفظ آزمون در مقابل پیشنهاد تاتنهام
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )