علی سرتیپی تهیه کننده فیلم سینمایی "شهر موشهای 2" در خصوص شروع زمان فیلمبرداری
گفت: امیدواریم تا پایان خرداد فیلمبرداری را آغاز کنیم و در حال حاضر در مرحله پیش تولید هستیم.

وی افزود: چیزی نزدیک به سه ماه از شروع پیش تولید "شهر موشهای 2" می گذرد و اکنون روی عروسک ها و فضای دکور کار می‌کنیم.

 

سرتیپی با اشاره به فضای دکور این فیلم سینمایی گفت: یک فضای 10 هزار متری را برای دکور "شهر موشهای 2" اختصاص داده ایم که "شاه ابراهیمی" در  حدود 2 ماه است که روی کار طراحی و اجرای آن کار می کند.

این تهیه کننده افزود: من به همراه "منیژه حکمت" و به صورت مشارکتی تهیه کنندگی شهر "موشهای 2" را برعهده داریم و "فرهاد توحیدی" هم نویسندگی این اثر را انجام می دهد.

سرتیپی با اشاره به هزینه "شهر موشهای 2" تصریح کرد: به جرات می‌گویم که شهر موش های 2 پر هزینه ترین فیلم بخش خصوصی است و بدون مشارکت دولت کار خود را پیش می برد.

وی با اشاره به محتوای "شهر موش های 2" اظهار داشت: "شهر موشهای 2" سه نسل را به تصویر می کشد و ساخت شخصیت های اصلی این کار تمام شده است.

سرتیپی ابراز داشت: در "شهر موشهای 2" ما یک صحنه جنگ داریم که مستلزم داشتن تعداد زیادی عروسک هستیم.

وی ادامه داد: به لحاظ ساخت عروسک ها ما جلو هستیم ولی به لحاظ ساخت دکور باید سریعتر پیش رویم و به امید خدا پایان خرداد سال جاری فیلمبرداری را آغاز می کنیم.

سرتیپی در خصوص تکراری نبودن موضوع "شهر موشهای 2" گفت: موضوع "شهر موشهای 2" تکراری نیست و مخاطبان شاهد شرایط و حال و روز شخصیت های داستان هستند که دیگر بزرگ شده اند.

وی تصریح کرد: در سری دوم "شهر موشها" "کپل" "دم باریک" و دیگر عروسک ها بزرگ شده اند و در کنار آنها چندین عروسک جدید هم اضافه شده است که به دلیل از بین نرفتن جذابیت از آوردن نام آنها خودداری می کنم.

سرتیپی با اشاره به زمان اکران فیلم سینمایی "شهر موشهای 2" گفت: امیدوار بودم که در نیمه دوم سال بتوانیم آن را اکران کنیم ولی با توجه به گستردگی کار در مرحله تولید و پیش تولید، نوروز 93 اکران می شود.

این تهیه کننده در خصوص موضوع این فیلم سینمایی اظهار داشت: موضوع و قصه "شهر موشهای 2" با گربه هاست که جنگ و روابط اجتماعی آنها که نشات گرفته از شرایط جامعه بوده را به تصویر می کشد.

وی با اشاره به گفتگو با چند اسپانسر خصوصی تصریح کرد: یک سوله ای را از "پارک ولایت" گرفتیم و با چند اسپانسر خصوصی هم صحبت کرده ایم که به ما کمک کنند ولی هیچگونه امکانات دولتی به ما تعلق نگرفته و ساخت مدرسه موشهای 2 با مشارکت جایی صورت نمی گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )