رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: حق نداریم در مسائل خانوادگی و اسرار مردم تجسس کنیم.

نت شهر: به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی در همایش مسئولان واحدهای امر به معروف و نهی از منکر نیروی زمینی ارتش، گفت: ما مامور به ظاهر هستیم و حق نداریم در مسائل خانوادگی و اسرار مردم تجسس کنیم و اقدامات موثر فرهنگی تنها راه صحیح ایجاد باورهای عمیق دینی و مذهبی در جامعه است.

وی بر عزم ملی و مدیریت جهادی در نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد و گفت: در هر جایی و بر حسب اختیاراتی که داریم باید اقدامات موثری در جهت احیای معروف‌ها و از بین بردن منکرات انجام دهیم و سعی کنیم فضای سالمی در محدوده کاری خودمان ایجاد کنیم.

وی بر شناخت معروف‌ها و منکرات و شیوه‌های اجرایی آن تاکید کرد و گفت: امام خمینی (ره) در تحریرالوسیله می‌فرمایند که آمر به معروف و ناهی از منکر باید مانند طبیب معالج و مهربان، مشفقانه امر به معروف و نهی از منکر کند. رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه در امر به معروف و نهی از منکر نباید منحصرا به بحث حجاب پرداخته شود، تصریح کرد: اگرچه بسیاری از منکرات از بی‌حجابی ناشی می‌شود، اما در جامعه معروف‌ها و منکرات دیگری هم وجود دارد که نباید از آنها غافل شویم.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )