دارم در سریال ماه رمضان شبکه سه روبه روی شهرام حقیقت دوست بازی می کنم!

نت شهر:گفتگوی جالب با دی جی حسین فسنقری

بعد از انتشار عکس عجیب شب گذشته محمدرضا گلزار در کنار دی جی حسین فسنقری، با او که این روزها تبدیل به یکی از محبوب ترین چهره های ایران شده است تماس گرفتیم تا پی به داستان این عکس جنجالی ببریم. خبرنگار تی وی پلاس در گفتگویی تلفنی که همین چند دقیقه پیش با حسین فسنقری برقرار کرد، پی به اتفاقات عجیبی برد!

دی جی حسین فسنقری گفت: «چند روزی می شود که به تهران آمده ام، به دعوت یکی از دوستان به یک باشگاه ورزشی دعوت شدم که آقای محمدرضا گلزار هم آنجا بودند و یک عکس یادگاری گرفتیم. فقط برایم عجیب است که این عکس چگونه لو رفته است؟»

حسین فسنقری در ادامه، صحبت‌های عجیبی کرد: «همین الان که دارم با شما صحبت می کنم، دارم به سر صحنه سریال «جاده قدیم» به کارگردانی «بهرام بهرامیان» می روم که قرار است در ماه رمضان امسال از شبکه سوم سیما پخش شود. این سریال در 26 قسمت تولید می شود و من روبه روی بازیگرانی چون یکتا ناصر، شهرام حقیقت دوست و حمیدرضا آذرنگ بازی می کنم. البته من در دو قسمت پایانی این سریال حضور دارم که مراسم عروسی دو بازیگر اصلی این سریال را به تصویر می کشد و من در این دو قسمت در نقش واقعی خودم که برپا کردن جشن شادی عروسی است بازی می کنم.» حسین فسنقری در انتهای این گفتگوی تلفنی از بازتاب گزارش «دی جی حسین فسنقری در تهران» تی وی پلاس گفت و از هجوم رسانه ها برای گفتگو با او خبر داد: «بعد از گزارشی که با تی وی پلاس گرفتیم، چند شب پیش در برنامه ای که پنج شنبه از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد حضور پیدا کردم و با آن دوستان گفتگو کردم. ضمن اینکه یکسری مجلات خانوادگی هم مدام اصرار به انجام گفتگو با من دارند، اما چون بعد از گفتگو با «تی وی پلاس» حرف جدیدی برای زدن ندارم، بعید می دانم این اتفاق بیفتد!»

منبع:ریتم زندگی

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
تهدید محسن چاووشی به خاطر مجوز | جدال محسن چاووشی با دفتر موسیقی وزارت فرهنگ
تهدید محسن چاووشی به خاطر مجوز | جدال محسن چاووشی با دفتر موسیقی وزارت فرهنگ
حواشی آلبوم ابراهیم محسن چاوشی |  آیا محسن چاوشی دوباره زیر زمینی شد
حواشی آلبوم ابراهیم محسن چاوشی | آیا محسن چاوشی دوباره زیر زمینی شد
علت انصراف سیروان خسروی از برگزاری کنسرت خیابانی | اعلام آمادگی فرزاد فرزین برای برگزاری کنسرت خیابانی رایگان
علت انصراف سیروان خسروی از برگزاری کنسرت خیابانی | اعلام آمادگی فرزاد فرزین برای برگزاری کنسرت خیابانی رایگان
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )