تیم ملی ایران در کمپ خوآکیم گرآوا شهر سائوپائولو سومین جلسه تمرینی خود را روز جمعه انجام داد.

به گزارش نت شهر به نقل از ایسنا، بارش شدید باران که روز گذشته شهر سائوپائولو را در بر گرفت، باعث نشد که کارلوس کی‌روش برنامه تمرینی تیم ملی ایران را عوض کند.

بازیکنان تیم ملی ایران پس از آن که صبح را در سالن تمرین کردند به دستور کی‌روش به کار با توپ و انجام بازی گروهی مشغول شدند.

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران به خبرنگاران فیفا و همچنین سایر خبرنگاران حاضر در کمپ تیم ملی ایران اجازه داده پانزده دقیقه‌ نخست در محل کم حضور داشته باشند و سپس تمرین ایران پشت درهای بسته ادامه یافت.

برونو مازیوتی، فیزیوتراپیست باشگاه  کورینتیانس که به کادر فنی تیم ملی ایران اضافه شده است، دقایقی با کارلوس کی‌روش ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به صورت خصوصی به گفت‌وگو پرداخت.

بازیکنان تیم ملی ایران ابتدا به انجام نرمش و گرم کردن خود پرداختند و سپس به انجام پاس‌کاری‌ با یکدیگر مشغول شدند. سپس روی به تمرین توپ‌های هوایی آوردند.

دنیل داوری، علیرضا حقیقی و رحمان احمدی به همراه دن گاسپار در گوشه‌ای از کمپ به صورت اختصاصی به تمرین پرداختند.

هاشم بیک زاده که در بازی دوستانه با مونته‌نگرو مصدوم شد، روند بهبودی خوبی را پشت سر گذاشته و می‌تواند در دیدار با ترینیداد و توباگو که فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود، در ترکیب تیم ملی ایران به میدان برود.

تیم ملی ترینیداد و توباگو که هفته‌ گذشته با سه گل برابر آرژانتین شکست خورد، روز گذشته وارد کمپ "کورینتیانس" شهر سائوپائولو شد و نخستین جلسه تمرینی خود را برگزار کرد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )