سرپرست سابق اداره کل حراست استانداری البرز گفت: من استعفا ندادم و در سمینار مدیران در وزارت کشور حضور داشتم که به نقل از من خبر استعفایم را اعلام کردند.

 

نت شهر: اکبر سلیم‌نژاد در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرج اظهارکرد: هیچ گونه استعفایی نه به صورت کتبی و نه به صورت شفاهی از سرپرستی اداره کل حراست استانداری البرز ندادم.

وی افزود: روز اعلام استعفا درسمینار مدیران  وزارت کشور بودم و تا بعد از ظهر نیز هیچ گونه خبری از اعلام استعفایم توسط استانداری البرز نداشتم که بعد از مراجعه به کرج از اعلام استعفایم توسط استاندار سابق البرز مطلع شدم.

 سرپرست سابق اداره کل حراست استانداری البرز خاطر نشان کرد:استاندار سابق البرزبه نام من استعفا را اعلام کرده و صبح روز بعد از من خواست که تا به صورت کتبی اعلام استعفا کنم که من نیز با بیان اینکه این موضوع توهین به شعور من است از این موضوع امتناع کردم.

سلیم نژاد با بیان اینکه عزل  هرمدیری می تواند از اختیارات مدیر مافوق باشد اعلام کرد:شاید استاندار سابق البرز برکناری من را استعفا اعلام کرده اند.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا در مورد این اقدام سکوت کردید و اعلام موضع نکردید گفت:صادقانه پاسخ سئوال شما را می دهم و اعلام می کنم که من با کسی جنگ و دعوا ندارم واهل جارو جنجال نیستم ضمن اینکه جایگاه من با جایگاه برخی از مدیران فرق دارد.

سرپرست سابق اداره کل حراست استانداری البرز یادآور شد: تمام مسئولان می دانند که من استعفا نداده ام و وزارت کشورهم از این جریان مطلع است.

وی با بیان اینکه استعفا باید کتبی باشد و شماره شده باشد تاکید کرد:استاندار سابق البرز اعلام کرده که من شفاهی استعفا داده ام که این‌گونه نیست و اگر قبل از این کار با من در این زمینه مشورت می کرد قطعا استعفا می دادم.

سلیم نژاد یادآور شد: از روزرفتنم از استانداری با هیچ رسانه ای در این مورد گفت وگو نکردم و علی رغم سابقه ای که در وزارت کشور دارم مورد بی مهری هایی قرارگرفتم و مظلوم واقع شدم.

سرپرست سابق اداره کل حراست استانداری البرز با بیان اینکه شیوه کنار گذاشتن من شبیه عزل وزیر اسبق امور خارجه کشورمان بود اظهارکرد: به شیوه متکی برکنار شدم.

 سلیم نژاد در پاسخ به این سئوال که آیا پیشنهاد جدیدی برای همکاری با استاندار جدید البرز داشته اید,افزود:نه فعلا پیشنهادی نداشته ام.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )