معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: بر اثر سانحه برخورد قطار مسافربری تهران به مشهد با یک قطار باری متوقف شده در محور سمنان به دامغان، تاکنون 2 تن کشته و 30 تن دیگر مجروح شده اند.

 

نت شهر : «ناصر چرخ ساز» بامداد جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: گروه های تخصصی امدادرسان اعزامی هلال احمر به محل سانحه تاکنون از میان واگن های آسیب دیده 30 زخمی و 2 کشته را بیرون آورده اند.

وی ادامه داد: گروه های امدادرسان با استفاده از دستگاه های نجات «ست های هیدرولیک و پنوماتیک» و استفاده از تکنیک های نجات در حوادث ریلی، در حال بیرون آوردن مصدومان این سانحه از کوپه های چند واگن آسیب دیده هستند.
وی افزود: در حال حاضر عملیات امدادرسانی در واگن های دچار سانحه شده و سایر واگن ها برای خارج کردن مسافران ادامه دارد.
به گزارش ایرنا، ساعت 22 و 10 دقیقه پنجشنبه شب یک قطار مسافربری مسیر تهران به مشهد به شماره 334 با قطار باری متوقف در ایستگاه امروان دامغان در استان سمنان برخورد کرد.
مدیر روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی در گفت و گو با ایرنا اعلام کرد که علت این حادثه توسط کمیسیون سوانح راه آهن شمال شرق در حال بررسی است.
«پیرحسین کولیوند» رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نیز به ایرنا گفت: بلافاصله بعد از اطلاع از این سانحه، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر سمنان به همراه چهار گروه عملیاتی واکنش سریع از نیروهای امدادرسان هلال احمر به محل وقوع این سانحه اعزام شدند.
تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )