امام علی(ع) در این مورد می فرماید: "اگر بیت المال در کابین مسلمان نمایی باشد من آنرا از کابینش بیرون می کشم"

 

نت شهر : نماینده مردم اردیبل با انتقاد از عدم تحویل 26 خودرو ریاست جمهوری توسط دولت قبل، خواستار اقدام مدرس‌وار مجلس در این ارتباط شد.

کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با ایلنا در ارتباط با مسئله عدم تحویل 26 خودرو متعلق به نهاد ریاست جمهوری از سوی مسئولان نهاد ریاست جمهوری دولت قبل اظهار کرد: در این روزها باید بیشتر به یاد تفکرات امامی باشیم که بانی انقلاب بود که با سیاست‌ها و بینش‌های علوی خود جمهوری اسلامی را به‌وجود آورد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس ادامه داد: امام علی(ع) در این مورد می‌فرماید: "اگر بیت‌المال در کابین مسلمان‌نمایی باشد من آنرا از کابینش بیرون می‌کشم" وقتی که حکومت علوی باشد رفتار مسئولان و مردم نیز باید علوی باشد و با توجه به آنکه این اموال اکنون نزد رییس جمهور سابق و اطرافیانش قرار دارد، باید از آنها گرفته شود.

پیرموذن تاکید کرد: برازنده نیست رجایی‌نماهایی که همواره دم از ساده زیستی می‌زدند اموالی را که نه مال شخصی آنها است و نه ارث پدرشان، بلکه اموال بیت المال است نزد خود نگه دارند.

وی در پاسخ به این سوال که وظیفه مجلس در این رابطه چیست، ابراز کرد: مجلس باید مدرس‌وار به محض شروع کارش از هفته آینده تا حصول نتیجه‌نهایی در برگردان حقوق ملت و اموال نهاد ریاست جمهوری تلاش کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس هدف مسئولین دولت دهم را دهن کجی به دولت یازدهم خواند و گفت: بهره‌برداری‌های جناحی احمدی نژاد همچنان ادامه دارد و دولت برای بازگرداندن این 26 خودرو مثل ساختمان لاله تلاش‌های فراوانی کند و ریس جمهور و رییس قوه قضاییه نیز باید در این زمینه باید ورود کنند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )