زمانی نژاد دارنده مدال طلای تیمی و انفرادی مسابقات قهرمانی آسیا درسال 2011 تهران پیش از این، با اینکه در آمریکا اقامت داشت، اما در زمان مسابقه‌های بین‌المللی برای تیم ایران به میدان می‌رفت.

نت شهر: گفته می‌شود حمایت نشدن او از سوی فدراسیون تیروکمان برای پرداخت هزینه‌های سفرش از جمله دلایلی بوده که این ملی‌پوش کامپوند اقدام به تغییر تابعیت خود کرده است

رضا زمانی نژاد ملی‌پوش کامپوند ایران که چند سالی است در آمریکا به سر می‌برد، اقدام به تغییر تابعیت خود کرد و مسابقه "جام آریزونا" برای برای تیم آمریکا به میدان رفت.

زمانی نژاد پیش از این، با اینکه در آمریکا اقامت داشت، اما در زمان مسابقه‌های بین‌المللی برای تیم ایران به میدان می‌رفت. گفته می‌شود حمایت نشدن او از سوی فدراسیون تیروکمان برای پرداخت هزینه‌های سفرش از جمله دلایلی بوده که این ملی‌پوش کامپوند اقدام به تغییر تابعیت خود کرده است.

بهترین رنکینگ این ملی پوش مقام نهمی در رنکینگ کامپوند جهان است و در سال 2007 در مسابقات جهانی کره جنوبی مدال نقره را در بخش انفرادی کامپوند به دست آورده بود. او همچنین دارنده مدال نقره انفرادی کامپوند در مسابقات قهرمانی آسیاست. زمانی نژاد در سال 2007 مدال طلای تیمی کامپوند ایران را در کره جنوبی به گردن آویخته بود. همچنین رضا زمانی نژاد دارنده مدال طلای تیمی و انفرادی مسابقات قهرمانی آسیا درسال 2011 تهران است.

منبع: ایسنا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )