تیم ملی ایران در سومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی اتریش برابر آنگولا را هم با تساوی پشت سر گذاشت.

به گزارش نت شهر، تیم ملی ایران برابر آنگولا با ترکیب دنیل داوری، حسین ماهینی، مهرداد بیت آشور، محمدرضا خانزاده، احمد آل نعمه، احسان حاج صفی، جواد نکونام، قاسم حدادی‌فر، اشکان دژاگه، کریم انصاری‌فرد و سردار آزمون به میدان رفت.

در نیمه نخست این دیدار، ایران بازی خوبی به نمایش گذاشت و در دقایق ابتدایی دروازه تیم آنگولا را زیر فشار قرار داده بود،در این دیدار هم ایران تمامی حمله های خود را از سمت راست پایه گذاری می کرد.

در دقیقه 23 بازی سردار آزمون ستاره جوان تیم ملی ایران مصدوم شد که به جای این بازیکن رضا قوچان نژاد مهاجم گلزن تیم ملی وارد زمین شد، یک دقیقه بعد هم جواد نکونام دچار مصدومیت جزئی شد که رضا حقیقی هافبک تدافعی تیم پرسپولیس به جای کاپیتان تیم ملی وارد زمین شد.

پس از تعویض جواد نکونام بازوبند کاپیتانی تیم ملی به احسان حاج صفی رسید.

در دقیقه 42 بر خلاف جریان بازی تیم آنگولا توانست روی ضربه ایستگاهی و با ضربه سر سیلوا دروازه تیم ملی ایران و دانیال داوری را باز کند.

در نیمه دوم بختیار رحمانی به جای اشکان دژاگه وارد زمین شد و توانست دروازه تیم آنگولا را بگشاید اما این گل به دلیل خطا روی مدافع آنگولا مردود اعلام شد.

پاس قطری زیبای رضا حقیقی، با حرکت احسان حاج صفی و فرار کریم انصاری فر در دقیقه 57 توسط کریم انصاری فر ایران توانست گل مساوی را به ثمر برساند و این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )