تیم ملی والیبال ایتالیا به روند پیروزی های خود در لیگ جهانی والیبال ادامه داد.

 

به گزارش نت شهر، تیم ملی ایتالیا و تیم ملی ایران در شهر تریست ایتالیا در تاریخ 93/3/9 به دیدار هم رفتند. ایتالیا در این دیدار توانست تیم ملی ایران را در سه ست پیاپی شکست دهد و به روند پیروزی های خود در لیگ جهانی ادامه دهد.

ایتالیا در این دیدار توانست ایران را در سه ست با نتایج (25-19, 25-22, 25-23) شکست دهد.

تیم ملی ایران ست اول را با قدرت شروع کرد اما نتوانست این قدرت و برتری را تا انتهای ست اول پیش ببرد و با ورود آزوری بازیکن تیم ملی ایتالیا به زمین برتری خود را در این ست از دست داد و ست اول را با نتیجه 25-19 به ایتالیا واگذار کرد.

ایران در ست دوم هم با قدرت ظاهر شد و توانست تایم استراحت دوم را به نفع خود به پایان برسد اما در ادامه ایتالیا توانست با کمک اسبک های پر قدرت جیری کوار و ایوان زایسو و لوکا وتوری این ست را هم با  نتیجه 25-22 با پیروزی پشت سر بگذارد.

در ست سوم این دیدار رقابت بین این دو تیم بسیار مهیج بود و امتیاز ها بین این دو تیم به مساوی تقسیم می شد که تا امتیاز 20 این دو تیم با هم برابر بودند اما در ادامه جیری کوار بازیکن تیم ملی ایتالیا با اسبک ها و سرویس های پر قدرت خود توانست این ست را هم به سود تیم ملی ایتالیا به پایان برساند، ایتالیا در این ست با نتیجه 25-23 پیروز شد.

در این دیدار جیری کوار با بدست آوردن 15 امتیاز و شهرام محمودی با به دست آوردن 13 امتیاز بهترین بازیکنان این دیدار انتخاب شدند.

تهیه و گردآوری: دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
پذیرش دانشجو بدون کنکور
پذیرش دانشجو بدون کنکور
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )