پلیس آگاهی تهران از مردم برای شناسایی و دستگیری فردی که در پارک ارم مرتکب جنایت شده است، درخواست کمک کرد.

نت شهر:به گزارش شرق، خبر قتل در پارک ارم ساعت 21:30 دوازدهم مهر سال گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیس 110 به کلانتری شهرزیبا اعلام و با حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد دو گروه از جوانان که در محوطه بازی اسکیت هوایی حضور داشتند، به بهانه ورود به صف در دو مرحله با یکدیگر درگیر شدند که طی آن جوانی 27 ساله به نام شهاب بر اثر اصابت ضربات چاقو به قتل رسید. دونفر از دوستان مقتول که همراه وی به پارک ارم رفته بودند،

در اظهارات خود به کارآگاهان ویژه مبارزه با قتل گفتند: «همراه شهاب، برای سوارشدن به دستگاه اسکیت هوایی در صف ایستاده بودیم که دو جوان بدون رعایت نوبت وارد صف شدند. در مرحله اول، ما و دیگران از آنها خواستیم نوبت را رعایت کنند. آن دو به این موضوع توجهی نکردند و همین باعث شد طی درگیری کوتاه آنها را از صف خارج کنیم. هنوز دقایقی از رفتنشان نگذشته بود که مجددا به محوطه بازی اسکیت آمدند. این بار یکی از آنها شیشه نوشابه و دیگری چاقو همراه داشت. ناگهان جوانی که چاقو به دست داشت، به سمت شهاب حمله‌ور شد و با چاقو ضربه‌ای به او زد و هر دو نفر بلافاصله از محل متواری شدند.»

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: «از کلیه شهروندانی که اطلاعاتی درباره این خبر شنیده‌اند یا اطلاعاتی درخصوص هویت ضارب دارند درخواست می‌شود از طریق شماره تماس 51055429، اخبار و اطلاعات خود را برای شناسایی متهم پرونده در اختیار پلیس آگاهی قرار بدهند.»

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
شکایت عجیب یک وکیل از شبکه ۳ به دلیل حذف عادل فردوسی پور و برنامه 90 + اسناد
شکایت عجیب یک وکیل از شبکه ۳ به دلیل حذف عادل فردوسی پور و برنامه 90 + اسناد
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
آغاز به کار شرکت سازوکار ویژه تأمین مالی ایران و اروپا
آغاز به کار شرکت سازوکار ویژه تأمین مالی ایران و اروپا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )