برای هر آدم یک فرمول به‌خصوص برای موفقیت وجود دارد، اما برای اولین‌بار می‌خواهم فرمولی به شما بیاموزم که برای همه صادق است.

 

نت شهر: فرمول موفقیت برایان ترسی: 

این فرمول می‌گوید استعداد × روابط= بهره‌وری. این فرمول مشخص می‌کند که شما چه درآمدی می‌توانید به دست آورید. هرچه با اشخاص بیشتری ملاقات کنید با توجه به استعدادتان می‌‌توانید درآمد بیشتری به دست‌‌ آورید. این‌کار می‌تواند سال‌ها در وقت و فرصت شما صرفه‌جویی کند. هدف شما باید این باشد که پیوسته بر ابعاد شبکه‌سازی خود بیفزایید.

یاد بگیرید خوب حرف بزنید

توانایی در صحبت کردن روشی مناسب برای موفق شدن و پیش‌افتادن از دیگران است. خوب حرف‌زدن یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که در زندگی به آن احتیاج دارید و خبر خوش این‌که اغلب کسانی که خوب حرف می‌زنند زمانی توانایی این کار را نداشتند. برای این‌که بتوانید خوب حرف بزنید می‌‌توانید در دوره‌های آموزشی شرکت کنید.

یادگیری را جدی بگیرید

برای خوب حرف زدن و خوب سخنرانی کردن کتاب بخوانید. تا می‌توانید درجمع حرف بزنید. شما هرچه بهتر بتوانید درجمع صحبت کنید به همین نسبت با افراد به صورت انفرادی هم بهتر حرف می‌زنید و مذاکره می‌کنید. سخنران خوب و باصلاحیت شدن از شما انسانی موثرتر و قوی‌تر می‌سازد و به‌خصوص بر موفقیت شما در کار می‌افزاید، در نتیجه درآمدتان بیشتر می‌شود.

ترس را کنار بزنید

اگر در ملاقات با دیگران کمی خجالتی هستید یا برخورد راحتی ندارید تصمیم بگیرید بر این مشکل غلبه کنید. هرچه با اشخاص بیشتری رابطه برقرار کنید سریع‌تر در زندگی خود پیشرفت می‌کنید. وقتی بدانید که با دیگران چگونه ارتباط برقرار کنید در زندگی شغلی خود 10 یا 20 سال به جلو حرکت می‌کنید. وقتی خوب حرف بزنید کسانی که حرف‌تان را گوش می‌کنند با خودشان می‌گویند انسانی باهوش و بااستعداد است که دانش و علم و اطلاع وسیعی دارد.

یک مهارت بیشتر

برای پولدارشدن و رفتن به جمع میلیونرها به یک نکته نهایی می‌رسیم. ممکن است برای 2 برابرکردن بهره‌وری، عملکرد، بازده و درآمد خود، تنها یک مهارت کم داشته باشید. ممکن است با فراگرفتن تنها یک مهارت دیگر بتوانید در موقعیت به مراتب بهتر از آنچه قبلا داشتید قرار گیرید.

عادات کاری خوب ایجاد کنید

برای این‌که به لاین سرعت بروید و خیلی زود پیشرفت کنید باید مدیریت بر زمان را به خوبی یاد بگیرید. دائم از خودتان بپرسید چرا به من حقوق می‌دهند؟ من را استخدام کرده‌اند که چه‌کاری انجام دهم؟ از من انتظار دارند چه‌کار کنم؟ پاسخ این سوالات یعنی این‌که به طرف بهترشدن حرکت سریع‌تری داشته باشید.

وقت را تلف نکنید

فرض را بر این بگذارید که هر ساعت برای آن حقوق به شما می‌دهند که کار مشخص انجام دهید. تصور کنید کسی دائما در حال نگاه کردن به شماست و هرلحظه شما را چک می‌کند،‌ می‌تواند روش خوبی برای این باشد که از هدردادن وقت جلوگیری کنید.

قدرتمند شوید

از امروز تصمیم بگیرید در شرکتی که در آن کار می‌کنید قدرت بیشتری برای خودتان دست‌و‌پا کنید. هرچه قدرتمندتر به‌نظر برسید درهای بیشتری به روی شما گشوده می‌شود و فرصت‌های مطلوب‌تری پیدا می‌کنید.

فهرست دوستان

فهرستی از همه کسانی که فکر می‌کنید بتوانند به شما کمک کنند را تهیه کنید. در کنار نام هر فرد بنویسید و توضیح دهید که چطور می‌توانید رابطه بهتری با آنها ایجاد کنید، به آنها لطف و کاری کنید که مدیون شما شوند و قانون در این مرحله کاشت و برداشت است، هرچند این یک راهکار خودخواهانه است، اما باید توجه داشته باشید که شما در ازای لطفی که می‌کنید کمکی دریافت می‌کنید. مهم‌ترین راه این است که از افراد داخل لیست‌تان بپرسید آیا کاری هست که بتوانم برایتان انجام دهم؟

صداقت بهترین سیاست است

همه رهبران خوب زمانی پیروان خوبی بوده‌اند. آنها از آن جهت به مقام رهبری رسیدندکه دیگران می‌خواستند آنها را در مقام رهبری ببینید. مهم‌ترین فضیلتی که ما در رهبران جست‌و‌جو می‌کنیم صداقت آنهاست. وقتی با صادق شدن، با صلاحیت شدن و عالی ظاهر شدن منش و شخصیت خود را بهتر کردید همه درها به روی شما باز می‌شوند.

به آینده نگاه کنید

یکی از قوانین موفقیت این است که مهم نیست از کجا آمده‌اید، به جای آن مهم این است که به کجا می‌روید. اغلب آدم‌ها در گذشته خود فرصت‌های زیادی را از دست داده‌اند. اگر مجبور می‌شدند از نو زندگی کنند مسلما به شکل دیگری رفتار می‌کردند. متاسفانه بسیاری از اشخاص ناراحتی‌ها و مشکلات مربوط به گذشته را بهانه می‌کنند تا دست به کارهای جدید نزنند.. از اشتباهات گذشته درس بگیرید و بقیه را فراموش کنید. آینده‌نگر بودن به شما انرژی و اشتیاق می‌دهد. آینده شما به اندازه تخیل و تجسم شما محدود است.

موفقیت را در خود پرورش دهید

نقطه شروع همه موفقیت‌ها ایجاد ذهنیت موفقیت است. خود را یک انسان ثروتمند ببینید که در حال پیشرفت هستید. هدف‌های‌تان را بارها و بارها بنویسید و روی برنامه‌های‌تان کار کنید. خود را یک انسان کاملا موفق ببینید. خود را ببینید که به هدف‌هایتان دست یافته‌اید. آنچه در ذهنتان می‌بینید همان چیزی است که به آن دست خواهید یافت. تمام آدم‌های بزرگ تاریخ به این نتیجه رسیده‌اند که دنیای بیرون شما بازتاب دنیای درون شماست. می‌توانید تصمیم بگیرید که در همین لحظه کاری ارزشمند صورت دهید.

منبع: ریتم زندگی

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
پس از دعوا با همسر چه کار‌هایی انجام ندهیم؟
پس از دعوا با همسر چه کار‌هایی انجام ندهیم؟
نحوه‌ی برخورد با شوهر بد دهن و عصبی | چگونه با شوهر بد دهن برخورد کنیم
نحوه‌ی برخورد با شوهر بد دهن و عصبی | چگونه با شوهر بد دهن برخورد کنیم
میل جنسی مردان در کدام فصل افزایش پیدا می کند؟
میل جنسی مردان در کدام فصل افزایش پیدا می کند؟
تبلیغات
loading...
نظرات
 • حسن شانه ساززاده :

  با سلام
  وخسته نباشید
  سایت بسیار خوبی دارید و فوق العاده است.
  یک سوال از حضور تان داشتم
  می خواستم بدانم مقاله با برایان تریسی پولدار شویم از کدام کتاب این نویسنده گرفته شده است.؟
  چون من خیلی به این مقاله علاقه پیدا کردم می خواستم اگر از کتابی گرفته شده است کتاب آن را بخوانم.
  متشکرم
  خدانگهدار
  فرای مرزها باشید.


  1394/03/28 12:39:19

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )