نیوشا ضیغمی و لاله اسکندری، بازیگران سینمای کشورمان از حضور در کاروان هنرمندان در جام‌ جهانی فوتبال برزیل انصراف دادند.

نت شهر: پیش از این نام ضیغمی به عنوان یکی از همراهان کاروان «یار دوازدهم» مطرح شده بود که او در این باره توضیح داد: با وجود این که حضور در کنار ملی پوشان فوتبال کشورمان که در رویداد مهم جام جهانی شرکت دارند و به فکر افتخارآفرینی برای ایران عزیزمان هستند هر کسی دوست دارد در این رویداد بزرگ در کنار بچه های ایران باشد و بازی هایشان را از نزدیک تماشا کند، اما به شخصا حس کردم وظیفه ای بزرگ تر از حضور در برزیل بر دوش من است.

این بازیگر ادامه داد: من ترجیح دادم از سفر به برزیل انصراف دهم، ولی ان شاء الله در مسابقه «یار دوازدهم» که بعد از جام جهانی برگزار خواهد شد شرکت و در صورت برنده شدن، کل مبلغ جایزه را صرف ساخت مدارس فوتبال در مناطق محروم می کنم.

لاله اسکندری هم با انتشار یک یادداشت در این رابطه گفته است: جمعی از هنرمندان به سهم خود قصد دارند با سفر به برزیل از تیم ملی کشورمان حمایت کنند که من هم بنا داشتم در این کاروان حضور داشته باشم، اما با توجه به شرایط اجتماعی و اقتصادی کشور، تصمیم گرفتم از این سفر انصراف دهم و مانند مردم خوب کشورم بازی های جام جهانی را در منزل و از طریق تلویزیون تماشا کنم.

پیش از این دو بازیگر، محمدرضا گلزار دیگر چهره سینمایی کشورمان هم در گفت و گو با یکی از رسانه های کشورمان اعلام کرده بود که احتمال دارد او هم از حضور در این کاروان انصراف دهد. کاروان هنرمندان با عنوان یار دوازدهم نام پروژه ای است که محمدحسین لطیفی و سید جواد هاشمی مسئولیت آن را برعهده دارند.

منبع: مهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )