"فارل ویلیامز" خواننده آمریکایی و سازنده اصلی کلیپ " هپی" روز دوشنبه در اظهار نظری درباره دستگیری و سپس آزادی سازندگان یک کلیپ تقلیدی از کلیپ او در ایران ، گفت : به همه مذاهب و باورها نهایت احترام را می گذارم.

 

نت شهر: به گزارش عصر ایران به نقل از شبکه "سی بی اس" آمریکا ، ویلیامز که روز دوشنبه در آیین گشایش یک نمایشگاه در پاریس سخن می گفت ، بار دیگر با اشاره به دستگیری و آزادی 6 نفر در ایران به دلیل ساخت یک ویدئو کلیپ تقلیدی از کلیپ " هپی " گفت: به همه مذاهب و باورها احترام می گذارم و اطلاعات زیادی درباره قوانین ایران ندارم، اما همزمان فکر می کنم که هر کس باید بتواند خوشحالی خود را بیان کند.

این خواننده و تهیه کننده آمریکایی با اشاره به اینکه دستگیری این 6 جوان ایرانی او را غمگین کرد ، افزود:" اگر شما تنها می خواهید شادی خود را جشن بگیرید باید اجازه چنین کاری را داشته باشید."

ویلیامز گفت: این 6 جوان تنها  شادی خود را به نمایش گذاشته اند.

ویلیامز هفته گذشته و پس از انتشار خبر دستگیری 6 جوان سازنده کلیپ هپی در ایران در صفحه توییتر خود با ابراز ناراحتی از دستگیری آنها ، گفته بود این جوانان تنها به جرم به نمایش گذاشتن شادی شان دستگیری شده اند.

هفته گذشته نیروی انتظامی 6 فرد سازنده کلیپ هپی را دستگیر کرد اما این افراد پس از مدتی کوتاه با قرار وثیقه از سوی دادگاه آزاد شدند.

دستگیری این 6 نفر بازتاب بسیار گسترده ای در رسانه های غربی داشت.
 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )