آخرین تمرین تیم ملی والیبال ایران در صربستان در حالی برگزار شد که اسلوبودان کواچ بارها با عصبانیت نکات مورد نظرش را به بازیکنان گوشزد کرد.

 به گزارش نت شهر: به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، آخرین تمرین تیم ملی والیبال کشورمان پیش از سفر به ایتالیا در بلگراد آغاز شد. در آغاز این تمرین کواچ چند دقیقه با بازیکنان صحبت کرد و در حالی که بسیار عصبانی بود درباره اشتباهات آنها در دیدارهای تدارکاتی به نکاتی اشاره کرد.

سرمربی تیم ملی کشورمان که تاکید زیادی بر حمله با توپ‌های بلند در هنگامی که دریافت مطلوب نیست داشت، بخش مهمی از تمرین را نیز به این مسئله اختصاص داد. موضوع دیگری که کواچ بر آن تاکید کرد، دفاع در حالی است که دریافت عقب زمین تیم حریف دچار مشکل شده و 2 یا 3 مدافع ایران می‌توانند مقابل مهاجم حریف قرار بگیرند.

بوبو از صحبت کردن بازیکنان در طول بازی بسیار عصبانی بود به ناکامی چندباره دفاع 3 نفره ایران مقابل الکساندر آتاناسویچ در مسابقه تدارکاتی مقابل صربستان اشاره کرد و گفت: فکر نکنید که او بازیکن خارق العاده‌ای است زیرا قبلا مقابل این بازیکن قرار گرفته‌ و به پیروزی رسیده‌اید. شما از نظر تکنیکی از همه بازیکنان بهتر هستید پس باید تلاش کنید تا اشتباهات خود را کم کنید.

در طول تمرین نیز تاکید کواچ روی اسپک با توپ‌های بلند و رفع اشتباهات دفاع 3 نفره و 2 نفره بود و بازهم بارها سرمربی تیم ملی کار بازیکنان را با عصبانیت قطع می‌کرد تا اشتباهات آنها را گوشزد کند. در پایان تمرین نیز کواچ یک بار دیگر برای بازیکنان حرف زد و به آنها گفت: تنها بازیکنی که در مسابقات تدارکاتی 2 بازی پیاپی خوب کار کرد سامان فائزی بود که بسیار جوان است و دیگران یک روز خوب بودند و یک روز دیگر بد.

تیم ملی والیبال ایران امروز (سه‌شنبه) برای رویارویی با ایتالیا در لیگ جهانی 2014 راهی تریسته می‌شود.

تهیه و گردآوری:دپارتمان تولید محتوای نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
پذیرش دانشجو بدون کنکور
پذیرش دانشجو بدون کنکور
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )