توافقات لازم آبی ها برای به خدمت گرفتن مهاجم سابق مس کرمان و مدافع سابق سپاهان اصفهان صورت گرفته است، تا این دو بازیکن به جمع آبی پوشان پایتخت اضافه شوند.

به گزارش نت شهر و به نقل از طرفداری، مدیران استقلال با ادینیو، مهاجم گلزن مس که لقب گربه سیاه استقلال را یدک می‌کشد و هادی عقیلی -مدافع سپاهان- توافقات اولیه را انجام داده اند و این دو بازیکن به احتمال خیلی زیاد طی چند روز آینده به استقلال خواهند پیوست.

پیش از این صحبت از پرسپولیسی شدن هادی عقیلی بود که حالا استقلالی‌ها زودتر اقدام کرده اند و برای پیوستن این مدافع سابق ملی پوش به تیم استقلال به توافق رسیده اند.

در خصوص ادینیو گفته می‌شود که در حال حاضر در امارات در حال استراحت می باشد، ولی مذاکراتی با مدیر برنامه‌های او انجام شده و با توجه به توافقات حاصله ادینیو را باید اولین بازیکن جذب شده استقلال برای فصل بعد دانست.

البته ادینیو از اینکه پیشنهاد استقلالی ها دیر به دست او رسیده است کمی دلخور می باشد. گویا طبق توافقاتی که پیش از این با قلعه نویی داشته، انتظار زیادی برای این پیشنهاد کشیده است.
علی نظری جویباری درباره جلسه امروز (دوشنبه) با بهرام افشارزاده، اظهار داشت: «البته صحبت‌ها را قبلا با آقای افشارزاده داشته‌ایم، اما ایشان صحبت‌های روز قبل هیات مدیره و مصوباتش را به من ابلاغ کردند و می خواهیم با تمام توان کار را پیش ببریم. توافقات لازم را با افشارزاده انجام داده‌ام و به امید خدا از همین امروز کارمان را به صورت جدی انجام می‌دهیم.»

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
فاز دوم رجیستری از چه زمانی آغاز می گردد؟
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
صادق زیباکلام با قرار وثیقه آزاد شد / دادگاه صادق زیبا کلاه به پایان رسید
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
ترکیب احتمالی استقلال در برابر التعاون
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )