اگر از کاربران آیفون یا آیپد باشید، حتما بارها به اتصال وسایل از طریق USB به تلفن یا تبلت خود نیاز پیدا کرده‌اید. اپل کاربران خود را از این قابلیت محروم کرده، زیرا معتقد است محصولات آی. او. اس اپل با داشتن ویژگی هایی مانند آی کلود، ایردراپ و... به پورت اضافی نیاز ندارند.

نت شهر: به گزارش جام جم، اما به تازگی شرکت هایپر هفت خوان رستم را پشت سر گذاشته تا مجوز ساخت یک فلش مموری با پشتیبانی از پورت های USB و Lightning را از سوی شرکت انحصارگرای اپل دریافت کند.

فلش مموری iStick از یک سو از طریق پورت Lightning به آیفون، آیپد و آیپاد وصل می شود تا بتوانید اطلاعات داخل این دستگاه ها را روی آن منتقل کنید. در طرف دیگر این فلش مموری نیز پورت استاندارد USB قرار دارد که به هر نوع رایانه ای متصل می شود.

این محصول هرچند در پشتیبانی از اتصال Lightning اولین نیست، اما اولین محصولی است که اپل ساخت آن را برای آیفون و آیپد به رسمیت پذیرفته است. فلش مموری iStick از آیفون ۵ و بالاتر، آیپد ۴ و بالاتر، آیپد مینی و آیپاد لمسی ۵ پشتیبانی می کند. این محصول در چهار نسخه ۸، ۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی با قیمت های ۱۳۰، ۱۷۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ دلار عرضه خواهد شد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )