رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه موضوع هسته‌ای دقیقاً تحت نظارت امام خامنه‌ای است، گفت: تاکنون هیچ‌‌چیز را تعطیل نکرده‌ایم و همه امور به‌نحو احسن مدیریت می‌شود و در چارچوب تعیین شده و حفظ خطوط قرمز به حرکت خود ادامه می‌دهیم.

 

نت شهر:به گزارش خبرگزاری تسنیم از بناب، علی‌اکبر صالحی عصر امروز در جریان سفر به شهرستان بناب در جمع طلاب و روحانیون حوزه علمیه حضرت ولی‌عصر(عج) این شهرستان، با اشاره به دغدغه بعضی‌ها در ارتباط با مسائل هسته‌ای کشور، اظهار کرد: کشور ما، کشور آزادی و تضارب آراست، فضای نقد و انتقاد به‌صورت گسترده رایج بوده اما موضوع هسته‌ای دقیقاً تحت نظارت امام خامنه‌ای است و ما امین شما مردم در انرژی اتمی هستیم؛ ما براساس حفظ منافع ملی کشور عمل می‌کنیم و جای هیچ‌گونه نگرانی در ارتباط با مذاکرات هسته‌ای نیست.

وی با بیان "تاکنون هیچ‌چیز را تعطیل نکرده‌ایم" گفت: مطمئن باشید همه امور به‌نحو احسن مدیریت می‌شود و در چارچوب تعیین شده و حفظ خطوط قرمز به حرکت خود ادامه می‌دهیم.

غرب راهی جز تعامل با جمهوری اسلامی ایران ندارد

رئیس سازمان انرژی اتمی کشور با تأکید بر اینکه کشورهای غربی جز تعامل با ایران راه دیگری ندارند، گفت: ما همواره از خطرناک‌ترین گردنه‌ها با درایت مقام معظم رهبری و کوشش مسئولان و حمایت مردم با سربلندی عبور خواهیم کرد.

صالحی پیشرفت‌های بزرگ ایران اسلامی را مدیون رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری دانست و افزود: انسان زمانی انسان کامل است که از رهنمودهای حیات طیبه خود برخوردار باشد.

وی اضافه کرد: امام راحل ما حیات طیبه ما بودند و ملت ایران با ارشادات امام بزرگوار به‌دنبال استقلال خود رفتند.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مراجع و علمای ما ستون‌هایی هستند که توانسته‌اند اسلام عزیز را که همان اسلام جعفری است، حفظ و صیانت کنند و اسلام واقعی را به دنیا نشان دهند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )