رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری جلسات مشترک بین اعضای این کمیسیون، وزارت صنعت و بانک مرکزی برای بررسی پرونده رانت ۶۵۰ میلیون یورویی خبر داد و گفت: این نشست به زودی برگزار می‌شود.


نت شهر:ارسلان فتحی‌پور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  تسنیم با اشاره به بررسی پرونده رانت 650 میلیون یورویی در این کمیسیون و کمیسیون اصل 90 مجلس، گفت: با توجه به حساسیت این موضوع و گزارش‌ها و شکایاتی که در زمینه این میزان رانت در وزات صنعت، معدن و تجارت از سوی نمایندگان مجلس وجود دارد، چندی پیش کارگروهی مشترک در این دو کمیسیون تشکیل شد تا ابعاد این پرونده را مورد بررسی دقیق و ارزیابی کارشناسی قرار دهند.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های این کمیسیون برای بررسی ابعاد مختلف این رانت در وزارت صنعت، معدن و تجارت، افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است در این زمینه جلساتی را با نعمت‌زاده، مسئولان بانک مرکزی و معاونین وی در مورد این پرونده داشته باشیم تا ابعاد را بیشتر بررسی کرده و آن را شفاف کنیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به ضرورت برخورد با هرگونه ویژه‌خواری و فساد اقتصادی در همه ابعاد تأکید کرد و گفت: مجلس حساسیت ویژه‌ای نسبت به این موضوع دارد و تا نهایی شدن گزارش، روند رسیدگی به آن را ادامه می‌دهد.

فتحی‌پور خاطر نشان کرد: پس از نهایی شدن گزارش کارگروه رسیدگی‌کننده به پرونده رانت 650 میلیون یورویی در وزارت صنعت، این گزارش پس از تصویب در کمیسیون‌ اقتصادی مجلس، تقدیم هیئت رئیسه خانه ملت خواهد شد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
هزینه انتقال سند انوع مدل‌ پژو 206 در دفاتر اسناد رسمی
هزینه انتقال سند انوع مدل‌ پژو 206 در دفاتر اسناد رسمی
سبد کالای رمضان به کارگران تعلق می‌گیرد؟ | سبد کالای رمضان چیست
سبد کالای رمضان به کارگران تعلق می‌گیرد؟ | سبد کالای رمضان چیست
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )