شاید در مورد اپلیکیشن های شادی‌بخش چیزهایی شنیده یا دیده باشید اما چندان تمایلی برای استفاده از آنها نداشته باشید.

نت شهر: دلیل آن هم این است که این اپلیکیشن ها بیشتر از اینکه موجب عوض شدن حال و هوای آدم بشوند، شبیه کاری هستند که مجبور به انجام آن هستید. وقتی کاربر حوصله ندارد، مسلما انجام تمرینات این اپلیکیشن ها هم می تواند نتیجه عکس داشته باشد.

اما اپلیکیشن های دیگری هم هستند که بتوانند در این زمینه به کاربر کمک کنند. از جمله باید به موارد زیر اشاره کرد که موجب کاهش استرس می شوند.

1.    آیا به دنبال محیطی ساکت در مکان های شلوغ و پرسرو صدا هستید؟ Stereopublic که «سرویس سلامت صوتی برای ساخت محیط» تعریف می شود، اپلیکیشن مفیدی است که اطلاعات کامل و دقیق در مورد مکان های دنج و ساکت شهرهای مختلف دنیا را در اختیار کاربر قرار می دهد. با این اپلیکیشن می توانید موقعیت Zen نزدیک به خود را پیدا کنید.

2.    آیا دوست دارید حالت روحی شما از نظر شنیداری تغییر کند و حس آرامش را تجربه کنید. اپلیکیشن Noisli انواع صداهای پس‌زمینه که آرامش‌بخش هستند را در خود دارد. می توانید به سلیقه و با توجه به حالت روحی خود از میان صداهای جنگل یا مثلا کافه یکی را انتخاب کنید.

3.    اپلیکیشن Calm.com، تغییر عادت ها بر اساس زمان را به کاربر ارائه می دهد. چگونه؟ به شما پیشنهاد می کند به ابرها نگاه کنید و موسیقی یا صداهای موردعلاقه خود را گوش کنید.

4.    Focus @will به صورت رندوم و متنوع انواع مختلف موسیقی که با ابزارهای مختلف نواخته می شوند را برای شما پخش می کند. این باعث جلب توجه بیشتر کاربر می شود.

5.    AmbiScience Relax نیز شامل انواع موسیقی های فراگیر طبیعت و صداهای طبیعی است. در ضمن، قطعه هایی با عنوان سرگرمی یا شوک مغزی نیز دارد که همچون سقلمه ای به مغز می مانند تا مغز در بهترین وضعیت خود قرار بگیرد.

6.    Headspace به کاربر یاد می دهد تا 10 دقیقه در روز را مدیتیشن کند.

7.    Buddhify نیز اپلیکیشن دیگری در زمینه مدیتیشن است که به کاربر امکان مراقبه در حالی که آنلاین است را می دهد.

منبع: برترین ها

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )