بازار داغ هواپیماهای دونفره در تهرانبازار فروش هواپیمای دو نفره در شمال تهران در حال داغ شدن و این موضوع به آگهی های تبلیغاتی نیز کشیده شده است.

 

نت شهر: به گزارش واحد مرکزی خبر، در منطقه الهیه تهران، هواپیمای سبک دونفره در مقابل برج مدرن الهیه مستقر است و مشتریان خاص خود را دارد تا جایی که یکی از ملی پوشان سابق فوتبال نیز در محل حضور داشت. به گفته مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور با مشارکت بخش خصوصی و دولتی، مقرر شد کسانی که توانایی مالی دارند، هواپیماهای فوق سبک در فرودگاه های کم ترافیک کشور مستقر کنند.

ˈمحمود رسولی نژادˈ افزود: دولت در قالب توافقنامه سه جانبه میان سازمان صنایع هوایی، شرکت فرودگاه های کشور و بخش خصوصی به عنوان سرمایه گذار، از علاقه مندان پرواز با هواپیماهای فوق سبک حمایت های لازم را انجام می دهد. وی گفت: پرواز هواپیماهای فوق سبک در تهران تا شعاع ۷۰ کیلومتری و در شهر های بزرگ تا شعاع ۴۰ کیلومتری پذیرفته نمی شود.

رسولی نژاد افزود: برای علاقه مندان تهرانی در خارج از شهر فضایی برای پرواز هواپیماهای دو نفره و فوق سبک در نظر گرفته شده است. وی گفت: شرکت فرودگاه ها آماده پذیرش سرمایه گذار در بخش های مختلف فرودگاهی مثل پارکینگ طبقاتی، شهر فرودگاهی و هتل است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
نکته بسیار جالب و عجیب در مورد پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک ها!
نکته بسیار جالب و عجیب در مورد پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک ها!
فیلم فروش یک کودک چهار ساله توسط مادرمعتادش  | فروش کودک به قیمت 500 هزار تومان
فیلم فروش یک کودک چهار ساله توسط مادرمعتادش | فروش کودک به قیمت 500 هزار تومان
عکس سر بریده الاغ در جاده اهر  | تصویر عجیب از سر بریده خر در جاده تبریز
عکس سر بریده الاغ در جاده اهر | تصویر عجیب از سر بریده خر در جاده تبریز
نظرات