روز به روز بر تعداد خدماتی که از طریق اینترنت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد افزوده می‌شود. خدمت جدیدی که کاربران اخیراً با آن مواجه هستند سایت‌های همسریابی است.

سایت‌های همسریابی

این سایت‌ها غالباً تقلیدی از روی بنگاه های دوست یابی هستند که در غرب دیده می‌شوند با این تفاوت که تمرکز خود را روی سنت ازدواج بنا نهاده‌اند.
با پیشرفت فناوری و همچنین دور شدن انسان‌ها از یکدیگر بیش از پیش، شاید ضرورت به وجود آمدن بنگاه‌هایی از این دست در ایران غیر قابل انکار باشد اما این در حالی است که علاقمندان به ثبت نام در سایت‌هایی از این دست می‌بایست همواره این نکته را مد نظر قرار دهند که در دنیای اینترنت همه چیز آن طور که به نظر می‌رسد نیست. به عبارت دیگر متقاضیانی که در این گونه سایت‌ها ثبت نام می‌کنند – خواه خانم و خواه آقا – به سادگی می‌توانند اطلاعات شخصی خلاف واقعیت از خود ارائه دهند و به سادگی به فریب جنس مخالف خود بپردازند. بنابراین حضور در چنین وب سایت‌هایی اصلاً توصیه نمی‌شود.
آیا آقایی با نام کوچک عرشیا 30 ساله دارای مدرک لیسانس مکانیک از دانشگاه شریف و فوق لیسانس هوا و فضا از دانشگاه آکسفورد با منزل شخصی در عظیمیه و ماشین شخصی بالای 100 میلیون و یک شرکت تجاری موفق کمی مشکوک به نظر نمی‌رسد!


سایت‌های مفید استان البرز
در راستای توسعه و گسترش خدمات الکترونیک و اینترنتی، شرکت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های استان البرز هم همسو با دیگر استان‌های کشور بوده و توانسته‌اند بخش قابل توجهی از خدمات و اطلاع رسانی‌های خود را از طریق وب سایت‌هایشان به شهروندان عرضه کنند که در ادامه با برخی از مهم‌ترین وب سایت‌ها آشنا خواهیم شد:
پرتال شهرداری کرج
با ورود به این سایت کاربران خواهند توانست اطلاعات مختلفی پیرامون شهر کرج پیدا نمایند. در این وب سایت علاوه بر معرفی معاونت‌های و بخش‌های مختلف شهرداری، اطلاعات متنوعی درباره شهر کرج مشاهده خواهد شد. برای ورود به سایت شهرداری کرج به آدرس www.karaj.ir مراجعه نمایید.
دانشگاه آزاد واحد کرج
با ورود به آدرس www.kiau.ac.ir کاربران خواهند توانست سایت دانشگاه آزاد واحد کرج را مشاهده نمایند. علاوه بر معرفی دانشگاه و تاریخچه آن، کاربران خواهند توانست به آخرین اخبار و اطلاعیه های این دانشگاه دست یابند.
بیمارستان تخت جمشید
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تخت جمشید با ظرفیت 150 تخت (ویژه و بستری) در زیربنائی معادل 12000 مترمربع در دو بلوک مرتبط در شهر کرج ساخته شده و آماده خدمت رسانی به شهروندان است. برای ورود به سایت این بیمارستان به آدرس http://takhtejamshidhospital.com مراجعه نمایید.
بیمارستان امام خمینی کرج
با ورود به آدرس www.imamhospital.com شهروندان کرجی می‌توانند با خدمات بیمارستان امام خمینی کرج آشنا شوند.

تهیه و گردآوری: اختصاصی گروه نت شهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
تبلیغات
loading...
نظرات
 • یسنا :

  دنبال ی همسرخوبم


  1396/08/01 14:29:39
 • علی :

  [...]


  1394/09/24 09:24:57
 • meysam :

  [...]


  1394/04/05 06:03:07

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )