هزار خبر از یک عروسی اشرافی!" کیم کارداشیان "سال گذشته میلادی بعد از جدایی جنجالی اش طی 72 روز زندگی مشترک دنیای هالیوود را وارد شوک بزرگی کرد. او بلافاصله با یک " رپر " سیاه پوست وارد رابطه شده و بعد از چند ماه صاحب یک دختر شد. اینک خبر ازدواج او و این مرد سیاه پوست نقل محافل خبری است.

 

نت شهر: کیم کارداشیان  یک دختر ثروتمند امریکایی است که به واسطه انتشار فیلم غیر اخلاقی و همچنین برنامه هایی که از زندگی خصوصی خانواده اش در تلویزیون امریکا پخش میشود به شهرت رسیده است. او تا کنون 2 ازدواج نا موفق و ده ها مورد رابطه عاشقانه نافرجام داشته است. " کیم کارداشیان "سال گذشته میلادی بعد از جدایی جنجالی اش طی 72 روز زندگی مشترک دنیای هالیوود را وارد شوک بزرگی کرد. او بلافاصله با یک " رپر " سیاه پوست وارد رابطه شده و بعد از چند ماه صاحب یک دختر شد. اینک خبر ازدواج او و این مرد سیاه پوست نقل محافل خبری است.

ازدواج این زوج که هفته آینده در کاخ ورسای در پاریس برگزار میشود از آن جهت خبرساز شده است که شایعات زیادی پیرامون آن منتشر شد. از مدل لباس و طراح لباس عروس " کیم کارداشیان " در مراسم تا محل برگزاری و تعداد میهمانان برای خبرنگاران رسانه ای بسیار مهم است. بعد از اینکه کارت عروسی این زوج در فضای مجازی منتشر شد و مکان ازدواج آنها فرانسه اعلام شد اینک همسر " کیم کارداشیان " با انتشار خبری همه را غافلگیر کرد. او اعلام کرده است که محل اصلی مراسم ازدواج شهر فلورانس ایتالیا خواهد بود. وی میگوید بعد از اینکه از میهمانان خود در فرانسه پذیرایی کردند برای یک مراسم کاملا خصوصی به فلورانس میروند آنها یک کاخ معروف در این شهر را به قیمت 140 هزار دلار اجاره کرده اند. "کانیه وست" علت این انتخاب را سفر سال گذشته خود به این شهر عنوان کرد، کیم کارداشیان درست بعد از سفر چندروزه شان به ایتالیا اعلام کرد که باردار است.

منبع: پرداد

تگ ها:
مطالب مرتبط
آمریکا خواهان توافقی جامع با ایران هستیم | پیام رئیس جمهور آمریکا در مورد مذاکره
آمریکا خواهان توافقی جامع با ایران هستیم | پیام رئیس جمهور آمریکا در مورد مذاکره
معمای بزرگ؛ کدام کشور به سوریه حمله کرده است؟
معمای بزرگ؛ کدام کشور به سوریه حمله کرده است؟
آمریکا در کدام کشورها بیشتر سرمایه‌گذاری کرده است؟
آمریکا در کدام کشورها بیشتر سرمایه‌گذاری کرده است؟
تبلیغات
loading...
نظرات