واکنش معاون جنتی به رفتار یک هنرمند در جشنواره کنمعاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در واکنش به رفتار نامتعارف یکی از هنرمندان مدعو ایرانی در جشنواره فیلم کن گفت: از هنرمندان انتظار می رود در جشنواره های بین المللی حافظ ارزش های ایرانی اسلامی باشند.

 

نت شهر: طی روزهای گذشته تصاویری از یک بانوی بازیگر سینمای ایران به عنوان یکی از داوران در شصت و هفتمین دوره جشنواره کن در صفحات اجتماعی منتشر شد، در یکی از این تصاویر در برخورد وی با رییس این جشنواره رفتار نامتعارفی مشاهده می شود.

ˈحسین نوش آبادیˈ عصر شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: هنرمندانی که در جشنواره های بین المللی حاضر می شوند، باید شئونات ایرانی اسلامی را رعایت کنند. وی افزود: احترام به ارزش های کشور حداقل انتظار مردمی است که به این هنرمندان احترام می گذارند، از این رو هنرمندان نیز باید نمایندگان شایسته ای برای فرهنگ مردم باشند.

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: هنرمندان باید در چنین برنامه هایی ملاحظات کشور را در نظر داشته باشند تا مورد سوءاستفاده دشمنان قرار نگیرند. نوش آبادی در واکنش به پوشش بازیگر ایرانی در کن گفت: زن ایرانی از دیرباز تاکنون صاحب کرامت و متانت بوده است ازاین رو بانوان ایرانی که در عرصه های بین المللی حاضر می شوند، باید نماینده این فرهنگ باشند.

وی عنوان کرد: این هنرمندان باید بدانند نوع پوشش لباس در جشنواره های خارجی نشانه فرهنگ هر ملتی است و نباید روش دیگران مبنایی برای رفتار ما باشد.

شصت و هفتمین جشنواره فیلم کن که ۲۳ اردیبهشت ماه در فرانسه آغاز شده تا سوم خرداد ادامه دارد.

تگ ها:
مطالب مرتبط
ترانه علیدوستی روی نیمکت تیم بوندس لیگایی (+عکس)
ترانه علیدوستی روی نیمکت تیم بوندس لیگایی (+عکس)
"جواد یساری" مجوز گرفت
خنداونه امشب | میهمان برنامه عید فطر خندوانه | مهران مدیری مهمان امشب برنامه خندوانه
خنداونه امشب | میهمان برنامه عید فطر خندوانه | مهران مدیری مهمان امشب برنامه خندوانه
تبلیغات
loading...
نظرات