با تقویت تیم مذاکره‌کننده می‌توانیم بر قدرت ایران در برابر زیادخواهی‌ها بیافزاییمیک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با تقویت تیم مذاکره کننده می‌توانیم بر قدرت ایران نسبت به زیادخواهی‌ها بیافزاییم و این در صورتی رخ می دهد که این هماهنگی و همسویی در مجموع مسئولین ما برقرار باشد.

 

نت شهر: محمدرضا محسنی ثانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه برخی نمایندگان جهت برگزاری مناظره میان تیم مذاکره کننده سعید جلیلی و محمدجواد ظریف تمایل دارند، اظهار کرد: مناظره ای در کار نیست، ما در مجلس تحلیل‌های گروه قبل را شنیدیم و بر مبنای نظرات و دیدگاه هایی که داشتند خواستیم تا تیم مذاکره کننده فعلی هم با توجه به نظرات تحلیلی گروه قبل، پاسخ‌های خود را ارایه کنند.

وی افزود: گروه قبلی هفته گذشته به کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی آمدند.

محسنی ثانی با تاکید بر اینکه آنچه در حال حاضر ضرورت دارد تقویت تیم مذاکره کننده است، تصریح کرد: این هماهنگی و همراهی باید پشتیبان تیم مذاکره کننده ما جهت اتخاذ تصمیماتی مبتنی بر حقوق کامل جمهوری اسلامی ایران باشد، من فکر می کنم با تقویت تیم مذاکره کننده می‌توانیم بر قدرت ایران نسبت به زیادخواهی‌ها بیافزاییم و این در صورتی رخ می دهد که این هماهنگی و همسویی در مجموع مسئولین ما برقرار باشد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به دلواپسان مذاکرات هسته ای ادامه داد: کاش این دلواپسی نسبت به همه مسایل وجود داشته باشد؛ البته اگر صرفا جنبه سیاسی و جناحی به خود نگیرد مطلوب است. اما اگر رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته و در جهت تحریک مردم باشد، طبیعتا آسیب آن بیشتر از منافع آن خواهد بود.

تگ ها:
مطالب مرتبط
پرده برداری از ابهامات درباره سفر رئیس جمهوری به نیویورک
پرده برداری از ابهامات درباره سفر رئیس جمهوری به نیویورک
توهین به سران سه قوه توسط مداح در جلسه عزاداری
توهین به سران سه قوه توسط مداح در جلسه عزاداری
متن پیام روحانی در پی حادثه دلخراش اتوبوس در نطنز
متن پیام روحانی در پی حادثه دلخراش اتوبوس در نطنز
تبلیغات
loading...
نظرات