کامبوزیا: دایی در اندازه‌ای نیست که جوابش را بدهمرئیس فدراسیون شطرنج و عضو هیئت مدیره پرسپولیس گفت: علی دایی را در شأن و اندازه‌ای نمی‌بینم که بخواهم پاسخش را بدهم.

 

جعفر کامبوزیا در گفت و گو با فارس  در خصوص وضعیت شطرنج‌بازان ایران در بازی‌های آسیایی داخل سالن گفت: دور پایانی بخش انفرادی امروز برگزار می‌شود و به دلیل اینکه شطرنج‌بازان قدرتمندی از جمله قهرمانان جهان در رقابت‌ها حاضر هستند، از شانس کمی برای کسب مدال در این بخش برخوردار هستیم. با این حال در بخش تیمی که از فردا آغاز می‌شود، شانس بالایی برای کسب مدال داریم.

وی در مورد میزبانی بازی‌های آسیایی داخل سالن گفت: خوابگاه دانشگاه را در اختیار این بازی‌ها قرار داده‌اند و در مجموع مشکل خاصی برای برگزاری رقابت‌ها وجود ندارد.

کامبوزیا در مورد انتقادات علی دایی و این موضوع که او را نمی‌شناسد و علاقه‌ای هم به شناخت وی ندارد، گفت: نباید حتما علی دایی من را بشناسد. او مربی است و باید به دنبال کار مربیگری‌اش باشد.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس افزود: البته ضرورتی نمی‌بینیم پاسخ صحبت‌های دایی را بدهم چون برخی‌ها دوست دارند حرف بزنند تا سایرین پاسخ آنها را بدهند. بنده علاقه‌ای ندارم پاسخی به صحبت‌های دایی بدهم.

وی یادآور شد: با این حال بنده به خوبی علی دایی را می شناسم و سابقه وی را بهتر از خودش دارم و اگر بخواهم پاسخ این صحبت‌ها را بدهم، به موقع این کار را خواهم کرد. قطعا الان زمان پاسخ نیست، ضمن اینکه علی دایی را در شأن و اندازه‌ای نمی‌بینم که بخواهم پاسخش را بدهم.

کامبوزیا تصریح کرد: در کشوری زندگی می‌کنیم که سابقه همه مشخص است و اکثر افراد این سوابق را می‌دانند.

رئیس فدراسیون شطرنج در خصوص مقایسه این رشته با مار و پله گفت: شطرنج رشته‌ای است که با علم دانش سر و کار دارد و فهم و درک آن برای خیلی‌ها سخت است که آن را با مار و پله تشبیه می کنند.

وی تأکید کرد: با این شرایط به هیچ عنوان از حضور در هیئت مدیره پرسپولیس پشیمان نیستم و با قدرت به کارم ادامه می‌دهم. اگر تشخیص دهم که باید کاری را انجام دهم، این کار را کرده و تحت تأثیر حرف کسی هم قرار نمی‌گیرم و قرار هم نخواهم گرفت.

کامبوزیا در خصوص وضعیت فدراسیون شطرنج در آینده گفت: به هیچ وجه تمایلی ندارم تا مدیرعامل پرسپولیس شوم و مطمئن باشید که در فدراسیون شطرنج همچنان باقی خواهم ماند چون علم و دانش این رشته برمی گردد به علم و دانش آدم‌هایی که در آن حضور دارند و درک و فهم آن برای همه راحت نیست.

 

تگ ها:
مطالب مرتبط
مهسا قربانی کیست | داور زن فوتبال ایرانی | مهسا قربانی داور | بیوگرافی و زندگینامه مهسا قربانی داور فوتبال
مهسا قربانی کیست | داور زن فوتبال ایرانی | مهسا قربانی داور | بیوگرافی و زندگینامه مهسا قربانی داور فوتبال
واکنش مهدی مهدوی کیا به دیدار ایران با سیرالئون  | کنایه مهدوی کیا به دیدار دوستانه تیم های ایران و سیرالئون
واکنش مهدی مهدوی کیا به دیدار ایران با سیرالئون | کنایه مهدوی کیا به دیدار دوستانه تیم های ایران و سیرالئون
فیلم ضرب و شتم شدید داور در لیگ برتر باشگاه های گیلان  | تصاویرکتک زدن شدید داور لیگ برتری فوتبال ایران
فیلم ضرب و شتم شدید داور در لیگ برتر باشگاه های گیلان | تصاویرکتک زدن شدید داور لیگ برتری فوتبال ایران
تبلیغات
loading...
نظرات