سرمربی پرسپولیس برای پیگیری کارت معافیت بازیکن قطع نخاعی، همراه سرپرست تیمش وارد مجلس شد.

 

نت شهر: به گزارش جام جم ورزشی ، آنهایی که روز چهارشنبه حوالی بهارستان بودند دو چهره مطرح ورزشی را دیدند که وارد مجلس شدند. علی دایی و پنجعلی با پرونده ای زیر بغل به دفتر اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی رفتند تا یک بحث مهم را پیگیری کنند.

اگر چه بحث معافیت های جعلی مانند یک جرقه مطرح و بعد مانند هر خبری از این دست به بایگانی یادها سپرده شد اما گویا دایی به مستندات قابل قبولی رسیده و مدارک مستندی در این باره دارد که آنها را نزد سردار کوثری برده است.

گفته می شود بر خلاف ادعاهایی که تعدادی از متهمین این پرونده داشته اند و گفته اند معافیت های آنها هیچ ایرادی ندارد، پرونده متشکله در شعبه 12 بازپرسی دادسرای نظامی خوزستان مسائلی غیر از این را نشان می دهد.

آی اسپورت گزارش داد تعداد قابل توجهی از فوتبالیست ها نامشان در میان اعترافات افراد دستگیر شده وجود دارد. اعترافات سه فوتبالیست هم اخذ شده که یکی از آنها گفته است مدیرعامل یک باشگاه لیگ برتری او را به فردی در تیم دوم آن باشگاه معرفی کرده و آن فرد هم زمینه معافیت وی را فراهم آورده است.

در این پرونده یک نام ویژه هم وجود دارد. «ح» بازیکنی که در یکی از تیم های مطرح و پرطرفدار پایتخت هم توپ زده والان عضو یک تیم شهرستانی است معافیت جالب توجهی را توسط همین گروه اخذ کرده است.

او معافیت پزشکی دارد و علت آن قطع نخاع است! تعجب نکنید! فوتبالیستی که سابقه بازی در تیم ملی را هم دارد قطع نخاعی است و لابد روی ویلچر طول و عرض زمین را می پیماید!

به نظر می رسد دایی بر خلاف مدیران باشگاهش که سعی کرده اند وارد این ماجرا نشوند از طریق دوستانی که دارد توانسته به مدارک قابل توجهی دست یابد. باید منتظر ماند و دید تکلیف این پرونده که حالا ابعادی فرا ورزشی پیدا کرده به کجا ختم می شود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )