پورمحمدی: بابک زنجانی همکاری نمی کند، دارایی هایش هم جوابگوی بدهی ها نیستوزیر دادگستری در مورد اقدامات دولت و قوه قضاییه در مورد وصول و برگرداندن معوقات بانکی، گفت: در این ارتباط صرفا فقط نمی‌توانیم از قوه قضاییه انتظار نداشته باشیم و باید دیگر بخش‌های مسئول نیز در این زمینه همکاری داشته باشند

نت شهر:به گزارش  خبرآنلاین، حجت‌الاسلام پورمحمدی صبح امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: دولت لیست جامعی از بدهکاران بانکی را به قوه قضاییه ارائه کرده است.

وزیر دادگستری با بیان اینکه بسیاری از وام‌گیرندگان وثیقه‌هایی را در سازمان ثبت قرار می‌دهند، گفت: با توجه به این موضوع بیش از دو هزار میلیارد تومان معوقات با همکاری سازمان ثبت برگردانده شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم بانک‌ها نیز در این زمینه فعال‌تر شوند تا بتوانیم در شناسایی بدهکاران بانکی موفق‌تر عمل کنیم، گفت: پرونده معوقات بانکی در مجتمع اقتصادی قضایی در حال بررسی است و مردم باید بدانند که معوقات صرفا با تشکیل پرونده بر نمی‌گردد.

وزیر دادگستری درباره  بابک زنجانی، گفت: در بازجویی‌ها، بابک زنجانی همکاری خوبی آنچنان نداشته است و اموال شناسایی شده از او در داخل کشور جوابگوی بدهی‌های او نیست.

پورمحمدی با تاکید بر عزم دولت در راستای مبارزه با ویژه‌خواری و شناسایی ویژه‌خواران در ارتباط با مستند «من روحانی هستم» و اینکه آیا دولت قصد پیگیری این موضوع را ندارد، گفت: دولت درگیر حاشیه‌سازی‌ها نمی‌شود و تلاش دارد که به وظایف خود عمل کند و در راستای خدمت به مردم و حل مشکلات فعالیت کند

تگ ها:
مطالب مرتبط
افزایش قیمت بنزین ،عوارض خودرو  در سالهای رکود
افزایش قیمت بنزین ،عوارض خودرو در سالهای رکود
تماس های زیر 10 ثانیه بایستی مجانی گردد!!!
تماس های زیر 10 ثانیه بایستی مجانی گردد!!!
بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت با سنوات ارفاقی | ازنشستگی پیش از موعد در بودجه 97
بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت با سنوات ارفاقی | ازنشستگی پیش از موعد در بودجه 97
نظرات