مناطق آزاد که یکی از اولویت های دولت یازدهم در بحث توسعه جذب سرمایه گذاری و تحرک بخشیدن به تجارت منطقه ای و فرامنطقه‌ای است گویا اولین تغییرات دولت تدبیر نیز از آنجا آغاز خواهد شد.

نت شهر:پس از گذشت بیش از 8 ماه از آغاز به کار دولت یازدهم، موج تغییرات مدیران منصوب شده در این دولت به مناطق آزاد رسیده و قرار است به زودی مدیرعامل منطقه آزاد کیش به عنوان قائم مقام اکبر ترکان، مشاور ارشد رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شود.


 به گزارش خبرنگار اعتدال، علی اصغر مونسان که اخیرا با تصمیم وزارت ورزش به عضویت هیات مدیره یکی از باشگاه های بزرگ کشور یعنی پرسپولیس منصوب شده است، گویا قرار است از کیش به تهران نقل مکان کند و به دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برود.


مونسان که پیشتر یکی از مدیران قالیباف در شهرداری تهران بود، با روی کار آمدن دولت یازدهم از سوی اکبر ترکان به عنوان مدیر عامل منطقه آزاد کیش منصوب شد. پس از انتصاب او اخبار متفاوتی درباره نسبت فامیلی اش با رئیس جمهور و البته اکبر ترکان در رسانه ها منتشر شد و حالا خبرها حاکی از قائمی مقامی او در شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی دارد تا او با حضور در تهران بیشتر بتواند در امور مربوط به باشگاه پرسپولیس هم مشارکت داشته باشد.


شنیده ها حاکی از آن است که با تغیر مونسان، تغییرات عمده ای در سازمان منطقه آزاد کیش رخ خواهد داد؛چراکه گفته می شود قرار است با تصمیم دولت کیش به عنوان پایلوت طرح «کش لس» در کشور معرفی شده و اقدامات لازم برای الکترونیکی شدن جا به جایی های مالی در این جزیره به صورت آزمایشی و برای اولین بار در کشور صورت پذیرد.


گفته می شود، حسینی فردی است که جایگزین مونسان در منطقه آزاد کیش خواهد شد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )