برگزاری همایش «دلاوریم» تأیید نشدبرگزاری همایشی با عنوان «دلاوریم» در حمایت از سیاست خارجی دولت و در پاسخ به تجمع «دلواپسیم»، مورد تأیید قرار نگرفت.

نت شهر:به گزارش ایسنا، در پیامکی که روز گذشته برای تعدادی از مشترکان تلفن همراه ارسال شد، آمده بود که «حامیان دولت یازدهم تصمیم گرفته‌اند تجمعی را تحت عنوان "دلاوریم" در پاسخ به تجمع "دلواپسیم" برگزار کنند.

در این تجمع که به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی (ع) در یکی از ورزشگاه‌های تهران برگزار می‌شود، جمعی از حامیان دولت یازدهم از جمله صادق زیباکلام، محمدجواد حق‌شناس، الهه کولایی، سعید لیلاز، محسن رهامی، غلامعلی دهقان، امیر محبیان، مهدی مطهرنیا، محمدعلی سبحانی، مصطفی کواکبیان و قدرتعلی حشمتیان سخنرانی خواهند داشت».

در این پیامک ادعا شده بود که «این تجمع به همت خانه کارگر، حزب کارگزاران سازندگی، شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی، کانون اعتدال و تعدادی از انجمن‌های اسلامی دانشجویان در یکی از ورزشگاه‌های تهران برگزار می‌شود».

این در حالی است که محسن رهامی دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها، محمدجواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، قدرت‌علی حشمتیان دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی و جهانبخش خانجانی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی و حجت نظری دبیر شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی، در پاسخ به پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، صحت این خبر را تأیید نکرده و اظهار کردند که اطلاعی درباره برگزاری چنین همایشی ندارند.

در همین راستا، علی‌اصغر ناصربخت معاون سیاسی - انتظامی فرماندار تهران نیز به ایسنا گفت: ما تا این لحظه درخواستی در این ارتباط نداشتیم و در نتیجه مجوزی هم برای برگزاری چنین برنامه‌ای صادر نشده است.

وی افزود: روال معمول این است که اگر قرار باشد برنامه‌ای در مکان‌های سرپوشیده برگزار شود باید به ما اعلام شود تا در این باره مجوز لازم صادر شود ولی ما در مورد این موضوع درخواستی نداشتیم و من فکر می‌کنم پیامک ارسالی در این باره بیشتر شایعه باشد و جدی نیست.

تگ ها:
مطالب مرتبط
واکنش سیاسیون و رهبر به حادثه سقوط هواپیمای یاسوج | متن پیام تسلیت رهبر، رییس جمهور و سیاسیون مطرح به حاثه هواپیمای یاسوج
واکنش سیاسیون و رهبر به حادثه سقوط هواپیمای یاسوج | متن پیام تسلیت رهبر، رییس جمهور و سیاسیون مطرح به حاثه هواپیمای یاسوج
متن سخنرانی امروز یکشنبه 29 بهمن  آیت الله خامنه ای در دیدار با مردم تبریز
متن سخنرانی امروز یکشنبه 29 بهمن آیت الله خامنه ای در دیدار با مردم تبریز
متن پیام تسلیت حسن روحانی در پی سقوط هواپیمای یاسوج | واکنش روحانی در پی سقوط هواپیمای تهران یاسوج
متن پیام تسلیت حسن روحانی در پی سقوط هواپیمای یاسوج | واکنش روحانی در پی سقوط هواپیمای تهران یاسوج
نظرات