"مچکریم" ؛ این بار از محمود احمدی نژاد!در پی قطع آب مترو ، مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو ، یادداشتی نوشته است که جالب توجه است. متن کامل نوشته "علی محمد قلی ها" را بخوانید:

 

خدا رحمت کند اموات گل آقا را. اگر حال و روز امروز ما را در مترو می دید مطمئنم که اندراحوالات ما یک تذکره می نوشت. خلاصه بگویم آب را بر ما بسته اند. دلیل هم خیلی قانع کننده است و آن اینکه شما هزینه آب را پرداخت نکرده اید.

 

اصل ماجرا کوتاه ترین داستان کوتاه دنیاست. دولت به ما پول نمی دهد و ما هم پول نداریم به دولت (بابت آب و برق و ...) بدهیم.

 

هم آنها به ما بدهکارند و هم ما به آنها. این جیب به آن جیب است. تو باید به من پول بدهی که من به هزار و یک دست دراز شده شرکت ها و نهاد ها و سازمانهای خودت پولت را برگردانم یا نه؟ این دو دو تا چهار تای ساده را چرا متوجه نشدی آخرش هم پدرجان؟

 

حالا گوشه دفتر نشسته ام و دارم به تمام روایت هایی که مربوط به "بستن آب" می شود فکر می کنم.

 

حتی در این گیرو داری که مردم باید هزینه لجبازی های کودکانه دولتی ها را تا روز آخر پس بدهند و آب خوردنشان در مترو یا حداقل های نظافتیشان هم مرخص باشد...باز هم دارم به چیزهای دیگری فکر می کنم.

 

به اینکه چرا ما هی داد می زنیم کسی صدایمان را نمی شنود؟

 

رفته گویی همه ذرات به خواب
نخورد هیچ تکان آب از آب

 

یا خاطره سفرهایم را تداعی می کنم. یک دهی در بخش آوج قزوین اسمش "بی آب" است. خیلی هم ده جالبی است. در "بی آبی" هم می شود زندگی کرد. اما با" تلخ آبی" بعید می دانم. می دانی که "تلخ آب” هم نام دهی با چهارصد سکنه در شهرستان زنجان است... .

 

حالا بیایید از نیمه پر لیوان به ماجرا نگاه کنیم. شاید دولتی ها به فکر ما بودند. گمان کردند ما داریم زیادی با آب حال می کنیم و هی لیوان به لیوان می ریزیم و به بدن می زنیم. یادشان افتاد آب خوردن در مترو هم برای ما و هم برای مردم ، زیادی اش، ضرر دارد. راست هم می گویند... می دانید که اگر بیشتر از میزان مورد نیازتان به بدن آب برسانید تعادل سدیم از بین می رود و منجر به مشکلات گوارشی می شود. منجر به حملات ناگهانی و حتی بیهوشی!

 

به هر حال مچکریم!!

منبع: عصرایران

 

مطالب مرتبط
متن پاسخ رهبر انقلاب به پیام سردار سلیمانی درباره پایان داعش | پاسخ آیت الله خامنه ای به سردار سلیمانی
متن پاسخ رهبر انقلاب به پیام سردار سلیمانی درباره پایان داعش | پاسخ آیت الله خامنه ای به سردار سلیمانی
واریزی به صادق زیباکلام به 2 میلیارد و 300 میلیون تومان رسید
واریزی به صادق زیباکلام به 2 میلیارد و 300 میلیون تومان رسید
عکس های جدید هدی زین العابدین
عکس های جدید هدی زین العابدین
نظرات