بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با راه‌اندازی نمایشگاه آنلاین کتاب، تا سی‌ام خردادماه تمدید و امکان خرید کتاب از طریق سامانه نمایشگاه فراهم شد.

 

نت شهر : به گزارش خبر آنلاین ،محمدرضا حاتمی، رییس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی  اظهار کرد: همزمان با پایان روزهای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، سایت اینترنتی خرید آنلاین کتاب‌ها راه اندازی شد.

وی ادامه داد: کسانی که بن کارت نمایشگاه دارند اما به هر دلیلی موفق نشده‌اند کتاب بخرند، می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی www.tibf.net کتاب مورد علاقه خود را خریداری کنند. کتاب‌های سفارش داده شده از طریق پست به علاقه‌مندان ارسال می‌شود.

رییس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی افزود: دانشجویان و تمامی علاقه‌مندان با استفاده از کارت شتاب و بن‌کارت الکترونیکی خرید کتاب می‌توانند کتاب‌های مورد علاقه خود را خریداری کنند.

حاتمی با بیان این که طرح مذکور با همکاری بانک صادرات و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران امکان خرید آنلاین کتاب و ارسال آن را به سراسر کشور در کم‌ترین زمان ممکن فراهم ساخته است، توضیح داد: در حال حاضر کتاب‌های تعدادی از ناشران خارجی و دانشگاهی در این مجموعه وارد شده و ناشران می‌توانند برای اضافه کردن فهرست کتاب‌های خود به این سایت به انجمن ناشران کتاب دانشگاهی مراجعه کنند.

وی با اشاره به این‌که این طرح تا 30 خرداد ادامه خواهد داشت گفت: خریداران کتاب خودشان باید هزینه پست را ارایه کنند؛ در صورت امتناع از پرداخت هزینه پستی، 30 درصد جریمه می‌شوند. (یعنی یارانه‌ای که وزارت ارشاد برای آن‌ها در نظر گرفته است، دیگر ارزشی نخواهد داشت)

رییس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی در پایان این گفت و گو گفت: در صورتی‌که ناشر، کتاب مورد نظر مخاطبان را نداشت، وجه کارت خریدار به حسابش بازگردانده خواهد شد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )