متاسفانه به وزیر ورزش و جوانان اطلاع رسانی بسیار بدی انجام شده و به همین منظور به وکیل خودم اجازه دادم تا تمامی اطلاعاتی را که در این دو سال داشته ام، جمع آوری کرده و در اختیار رسانه ها قرار دهد.

 

نت شهر :  به گزارش ایلنا، کارلوس کی روش در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه به وزیر ورزش و جوانان اطلاع رسانی بسیار بدی انجام شده و به همین منظور به وکیل خودم اجازه دادم تا تمامی اطلاعاتی را که در این دو سال داشته ام، جمع آوری کرده و در اختیار رسانه ها قرار دهد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به صحبت های وزیر ورزش و جوانان در خصوص لباس های تیم ملی فوتبال گفت: متاسفانه برخی ها به وزیر محترم ورزش و جوانان، اطلاعات غلط و اشتباه داده اند.

وی افزود: هیچگاه دوست نداشتم دراین مورد صحبت کنم اما از سکوتم سوء استفاده شد و مطلبی در رسانه ها اعلام کردند که کاملا اشتباه بوده است. دوست ندارم راجع به مسایل شخصی صحبت کنم و از وکیل خواستم تا ارتباطم با شرکت روماریو اسپورت را رسانه ای کند.

کی روش با اشاره به اینکه منافع ملی نباید زیر سایه خواسته های شخصی قرار بگیرد، ادامه داد: در دیدار با تیم های قطر و کره جنوبی که در رطوبت بسیار بالا انجام شد، مجبور شدیم از لباس هایی استفاده کنیم که اصلا مناسب نبود.

کی روش عنوان کرد: برای آخرین بار است که در این خصوص صحبت خواهم کرد، شما نمی توانید به بازیکنی که سایز کفش آن 44 است، یک کفش 34 بدهید و بسیار بد است که برای اردوی 21 روزه و سنگین فقط یکدست گرمکن داشته باشید.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: اگر من به شرکتی بدهی دارم، پیش خدای خود و وجدانم مسئول هستم و باید جوابگوی خدا باشم و به همین دلیل از وکیلم درخواست کردم تا تمامی اطلاعاتم را رسانه ای کند.

وی در مورد بررسی شرایط حریفان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 عنوان کرد: علاوه بر اینکه فیلم بازی های آرژانتین، بوسنی و هرزگوین و نیجریه را بارها بررسی کرده ایم، عملکرد بازیکنان تاثیرگذار آنان در باشگاه ها را نیز به طور دقیق مورد ارزیابی قرار داده و اطلاعات را در اختیار بازیکنان خودمان قرار داده ایم.

کی روش گفت: هم اکنون به شرایط خوب نزدیک می شویم و حضور در اردوی اتریش و همراهی لژیونرها سبب خواهد شد به هماهنگی بهتری برسیم.

این مربی پرتغالی ادامه داد: در اردوی آفریقای جنوبی از لحاظ بدنی تمرینات خوبی داشتیم و در اتریش بیشتر به دنبال انسجام تیمی هستیم و با برگزاری دیدارهای دوستانه به هماهنگی تیمی می رسیم.

وی در خصوص اینکه گفته می شود دو بازیکن دیگر را به اردو دعوت خواهد کرد، اذعان داشت: هم اکنون 28 نفر در اردو هستند و می توانیم دو نفر دیگر را اضافه کنیم تا از بین آنان 23 بازیکن اعزامی به جام جهانی مشخص شوند.

وی در مورد وضعیت دروازه بانان تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما با نتایج خوب و به عنوان تیم صدرنشین به جام جهانی صعود کردیم که مدافعان و دروازه بان، عملکرد خوبی در دیدارهای مقدماتی داشتند تا در اکثر دیدارها گلی دریافت نکنیم.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )