پردیس سینمایی «سمرقند» آماده بهره‌برداری شدپروژه‌ی پردیس سینمایی «سمرقند» با 3 سالن در «جنت‌آباد جنوبی» آماده بهره‌برداری شد.

امیرعباس گردان مالک این مجموعه در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام این مطلب گفت: این مجموعه دارای یک سالن چند منظوره با ظرفیت 167 نفر و دو سالن سینما به ظرفیت 200 و 60 نفر مجهز به جدید‌ترین امکانات نمایشی و با قابلیت پخش تری‌دی آماده بهره‌برداری شده که منتظر خبر شهرداری برای افتتاح هستیم.

وی همچنین درباره پروژه سینمایی «باران» در تهران‌پارس که اواخر اردیبهشت ماه سال 90 کلنگ‌زنی شده بود اظهار کرد: بعد از یک ماه کار به دلیل تعارض با تیر‌های برق و لوله آب کار متوقف شد و از ابتدای امسال کار آغاز شده که تا کنون حدود 15 تا 20 درصد جلو رفته‌ایم.

گردان اظهار امیدواری کرد: این پروژه که شامل پنج سالن سینمایی می‌شود، اواخر سال 94 آماده بهره برداری شود.

این تهیه‌کننده که سال گذشته با فیلم «به خاطر پونه» در جشنواره فیلم فجر حاضر بود از اکران این فیلم بعد از عید فطر خبر داد و درباره کار آینده‌اش گفت: برای پروژه‌ای به نام «راه پله» با موضوع وحدت ملی دو سالی با فارابی در حال مذاکره بودیم تا به تصویب رسید و در حال حاضر از سوی ارشاد رد شده است بنابراین به دنبال آن هستیم تا مشکلات ساخت این فیلم که براساس طرحی از رضا خمسه و فیلمنامه‌ای از سامان استرکی آماده شده، حل شود.

مطالب مرتبط
تصاویر جذاب و دیدنی روز | عکس های  دیدنی از سرتاسر نقاط جهان
تصاویر جذاب و دیدنی روز | عکس های دیدنی از سرتاسر نقاط جهان
زندانی کردن زن در صندوق عقب | مردی که زنش را در داخل صندوق عقب حبس کرده بود
زندانی کردن زن در صندوق عقب | مردی که زنش را در داخل صندوق عقب حبس کرده بود
واکنش امام جمعه مشهد در مورد شایعات اخیر  |  واکنش آیت الله علم الهدی به دخالت در اغتشاشات
واکنش امام جمعه مشهد در مورد شایعات اخیر | واکنش آیت الله علم الهدی به دخالت در اغتشاشات
نظرات