سخنرانی میشل اوباما به جای همسرش برای مردم امریکامیشل اوباماˈ همسر رییس جمهور آمریکا دیروز شنبه به جای ˈباراک اوباماˈ سخنرانی هفتگی وی را برای مردم برگزار کرد و در آن، اندوه خویش را از ربوده شدن دانش آموزان دختر نیجریه ای ابراز داشت.

نت شهر: به گزارش ایرنا، ˈمیشل اوباماˈ که بانوی اول امریکا به شمار می رود، در این سخنرانی، حادثه ربوده شدن بیش از 200 دختر دانش آموز نیجریه ای توسط گروه بوکو حرام را محکوم کرد و گفت که این کار توسط گروهی تروریستی انجام شده است که می خواهند دختران را از حق درس خواندن محروم کنند.

وی افزود: مشابه این حادثه برای زنان در گوشه و کنار دنیا نیز رخ می دهد.

سخنرانی هفتگی رییس جمهور آمریکا برای مردم این کشور هر شنبه توسط باراک اوباما انجام می شود اما این هفته آن را میشل اوباما برگزار کرد.

اعضای شورای امنیت سازمان ملل نیز با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن ربودن 276 دختر دانش آموز در نیجریه به دست گروه بوکوحرام، خواستار اشد مجازات برای عاملان این اقدام غیرانسانی و هولناک شدند.

گروه بوکوحرام در جدیدترین اقدام غیرانسانی خود، 27 فروردین شمار زیادی از دانش آموزان دختر در نیجریه را ربود و تلاش های جامعه جهانی به ویژه سازمان ملل برای آزادی این دختران تاکنون نتیجه ای به همراه نداشته است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
جاسوسی اسرائیل در غزه | کشف دوربین جاسوسی در غزه | کشف دوربین جاسوسی رژیم صهیونیستی در غزه
جاسوسی اسرائیل در غزه | کشف دوربین جاسوسی در غزه | کشف دوربین جاسوسی رژیم صهیونیستی در غزه
جزییات تیراندازی مرگبار در مدرسه ای در فلوریدا | تیراندازی  17 کشته و دهها زخمی بر جای گذاشت
جزییات تیراندازی مرگبار در مدرسه ای در فلوریدا | تیراندازی 17 کشته و دهها زخمی بر جای گذاشت
حرکت زشت و وقیحانه  معاون ترامپ در کره شمالی
حرکت زشت و وقیحانه معاون ترامپ در کره شمالی
نظرات