3 میلیارد پرسپولیس گم شد!شرکت بهنام پیشروکیش مدعی شده مبلغ 3 میلیارد تومان را به ذی حسابی وزارت ورزش و جوانان تحویل داده تا وزارت ورزش هم بودجه 3 میلیاردی را برای ورود باشگاه پرسپولیس به رقابت نقل وانتقالاتی و تسویه با بازیکنان قدیمی در اختیار این باشگاه قرار دهد.

 

نت شهر: از خادم پرسیده اند، این 3 میلیارد چه زمان به حساب باشگاه پرسپولیس واریز می‌شود، که خادم گفته پولی در دست ما نیست! حال این پرسش به وجود می‌آید که آن سه میلیارد تومان کجاست و اسپانسر باشگاه پرسپولیس این مبلغ را در اختیار چه گروهی قرار داده است؟ اگرچه این شرکت نیز حرف و حدیثهای بسیاری را پشت سر خودش می‌بیند و برخی منابع نزدیک پرده از ثبت این شرکت سه روز پس از عقد قرارداد با وزارت ورزش برداشته‌اند. منابع نزدیک به شرکت فوق مدعی شده‌اند، شرکت بهنام پیشروکیش که یکی از شرکتهای تحت نظر اسپانسرهای باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود، بتازگی ثبت شده که این موضوع نگرانی بابت عمل به تعهداتی که شرکت فوق به باشگاه پرسپولیس داده را بیشتر می‌کند. ابهام وقتی بزرگتر می‌شود که درمی‌یابیم شرکت بهنام پیشروی کیش با اینکه حدود یک هفته از تأسیس آن می‌گذرد، هرگز آگهی تأسیس خود را درهیچ روزنامه رسمی به چاپ نرسانده است. از سویی اعلام نشده، شرکت مورد نظر اساساً قرار است در چه زمینه ای فعالیت کند و بازار کار کجاست و چه گروهی قرار است مدیریت این شرکت را برعهده بگیرند. شرکتی که ثبت شده فقط یک نام است و ظاهراً حامیان مالی باشگاه پرسپولیس با یکدیگر به اختلاف برخورده‌اند و برای همین به هیچ یک از تعهدات عمل نشده است.
می گویند آن سه میلیارد تومان نیز هرگز از سوی شرکت بهنام پیشروی کیش در اختیار وزارت ورزش قرارنگرفته است که این ادعا با توجه به اخلال در سیستم مدیریتی شرکتها تحت نظر حامیان غیر واقعی نیست. حقایق درباره ماهیت افراد و شرکتهایی که تعهد داده اند باشگاه پرسپولیس را تحت پوشش خود قرارمی دهند، نشان می‌دهد روزهای خوشی در انتظار این باشگاه نیست و یحتمل در طول فصل اختلافهای بیشتری سر از خاک بیرون می‌آورد و سرمایه داران جنگهای پنهان خود را علنی می‌کنند. با همین پیش فرض می‌توان آینده باشگاه استقلال را نیز در فصل چهاردهم در ذهن تجسم کرد. اگر وضعیت باشگاه استقلال که هنوز مدیرعامل و هیأت مدیره‌اش را نمی‌شناسد، از وضعیت باشگاه پرسپولیس بدتر نباشد، قطعاً بهتر هم نیست و این دو باشگاه در فصل آینده با موانع بسیاری مواجه می‌شوند و چه بسا در میانه‌های راه شرکت و حامیان به دلیل برخی تخلفات در نحوه اداره شرکتهای خود، ازحمایت باشگاه های بزرگ پایتخت دست کشیده و عطای همکاری با این دو باشگاه را به لقایش ببخشند.

منبع: قدس آنلاین

تگ ها:
مطالب مرتبط
آیا علی دایی 2 میلیارد طلبش از پرسپولیس را بخشید | واکنش علی دایی از برد پرسپولیس
آیا علی دایی 2 میلیارد طلبش از پرسپولیس را بخشید | واکنش علی دایی از برد پرسپولیس
السد 2 - استقلال 2 ؛ شجاعت در جاسم بن حمد
السد 2 - استقلال 2 ؛ شجاعت در جاسم بن حمد
تصاویر از تماشاگران عریان و برهنه سپیدرود رشت | بی‌حیایی و عریان‌گری در فوتبال ایران
تصاویر از تماشاگران عریان و برهنه سپیدرود رشت | بی‌حیایی و عریان‌گری در فوتبال ایران
تبلیغات
loading...
نظرات