تهمینه میلانی: پنجمین «آتش بس» را سیاسی می سازمتهمینه میلانی که این روزها با فیلم «آتش بس2» در نوبت اکران در صدر خبرهای سینمایی است از تمایلش برای ادامه این فیلم تا آتش بس5 خبر داد.

 نت شهر : به گزارش ستاره نیوز ، تهمینه میلانی که این روزها با فیلم «آتش بس2» در نوبت اکران در صدر خبرهای سینمایی است از تمایلش برای ادامه این فیلم تا آتش بس5 خبر داد. جالب تر اینکه او می خواهد قسمت پنجم آتش بس را سیاسی بسازد. آتیلا پسیانی هم بازیگر مشترک تمامی این قسمت ها خواهد بود.

 تهمینه میلانی با اشاره به اینکه «آتش بس2»  را تا قسمت پنجم ادامه خواهم داد گفت: امیدوارم پنجمین قسمت این فیلم سیاسی باشد ضمن اینکه آتیلا پسیانی بازیگر مشترک این فیلم‌ها خواهد بود که به عنوان دکتر روانشناس حضور پیدا می‌کند.

atashbas-1

«آتش‌بس 2» با بازی بهرام رادان، میترا حجار، آتیلا پسیانی، گوهر خیراندیش، مهرانه مهین‌ترابی، پژمان جمشیدی، دانیال عبادی، الناز فیروزآذر، فلور نظری و رایان جواهریان درباره یک زوج جوان و تحصیلکرده است که عازم سفری به خارج از کشور هستند، پس از سال‌ها مشاور خانواده‌ی خود را به‌طور اتفاقی در فرودگاه ملاقات می‌کنند و در مدت زمانی که منتظر پرواز خود هستند، اتفاقات سال‌هایی از زندگی خود را در مدتی که مشاور آن‌ها در خارج از کشور بود، مرور می‌کنند.»

این دومین همکاری میلانی با محمود کلاری بعد از «نیمه پنهان» به عنوان مدیرفیلمبرداری است. مستانه مهاجر در استودیو آوای نفس فیلم را تدوین کرده است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
آخرین وضعیت جسمانی جمشید مشایخی | وضعیت جسمانی جمشید مشایخی به صورتی است
آخرین وضعیت جسمانی جمشید مشایخی | وضعیت جسمانی جمشید مشایخی به صورتی است
علت واکنش نشان ندادن  همایون شجریان و سحر دولتشاهی به خبر ازدواجشان | چرا سحر دولتشاهی و همایون شجریان هیچ واکنشی نشان ندادن درباره شایعه ازدواج شان
علت واکنش نشان ندادن همایون شجریان و سحر دولتشاهی به خبر ازدواجشان | چرا سحر دولتشاهی و همایون شجریان هیچ واکنشی نشان ندادن درباره شایعه ازدواج شان
جزئیات بستری شدن جمشید مشایخی در سی سی یو | علت بستری شدن جمشید مشایخی در سی سی یو
جزئیات بستری شدن جمشید مشایخی در سی سی یو | علت بستری شدن جمشید مشایخی در سی سی یو
نظرات