مرگ افراد مشهور دنیای هنر و سیاست گاه با گذشت دهه ها همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

نت شهر: علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست:

کورت کوبین

جسد «کورت کوبین» (Kurt Cobain)، خواننده معروف گروه «نیروانا»، در سال 1994 در خانه اش یافت شد. طرفداران او می گویند که همسرش، «کورتنی لاو»، خودکشی او را صحنه سازی کرده است.

الویس پریلسی

گفته می شود که مرگ «الویس پریسلی» در سال 1971 به دلیل مصرف زیاد الکل و مواد مخدر بوده است. از طرف دیگر عده ای بر این باورند که الویس پریسلی هنوز زنده است. آیا خبر درگذشت او ساختگی بوده است؟

مریلین مونرو

قرص خواب را دلیل مرگ «مریلین مونرو» عنوان کرده اند اما آیا این مرگ واقعا ناشی از خودکشی بوده یا اینکه برادران کندی نقشی در پشت صحنه ایفا کرده بودند؟

جیمی هندریکس

«جیمی هندریکس»، نوازنده مشهور، در سال 1970 بر اثر بیهوشی روی استفراغ خود خفه شد. 20 سال پس از این حادثه، تحقیقات درباره علت مرگ او از سر گرفته شد اما بی نتیجه ماند.

جیم موریسون

جسد «جیم موریسون»، خواننده گروه The Doors، را در وان حمام آپارتمانش یافتند. او به هنگام مرگ 27 ساله بود. گفته می شود که دلیل مرگ او مصرف مواد مخدر بوده است. بدن جیم موریسون اما هیچگاه کالبدشکافی نشد.

هیت لجر

مخلوطی از قرص های مختلف باعث مرگ «هیت لجر» (Heath Ledger)، هنرپیشه معروف استرالیایی، در سال 2008 شد. آیا اشتباهی منجر به مرگ او شده بود یا او آگاهانه دست به خودکشی زده بود؟

توپک شاکور

در سال 1996 «توپک شاکور» (Tupac Shakur)، خواننده معروف رپ، حین یک تیراندازی بر اثر اصابت 16 گلوله جان خود را از دست داد. توپک یکی از خاص ترین خوانندگان رپ بود.

مایکل جکسون

«مایکل جکسون»، خواننده جنجالی و پرحاشیه پاپ، در سال 2009 درگذشت. دلیل مرگ او مسمومیت ناشی از داروی بیهوشی پروفول عنوان شد.

جان اف کندی

آیا واقعا «جان اف کندی» ترور شد؟ اکثر آمریکایی ها گمان می کنند که او قربانی یک توطئه بوده است. کندی که سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بود، روز 22 نوامبر سال 1963 در دالاس تگزاس جان خود را از دست داد.

دیوید کارادین

جسد «دیوید کارادین» (David Carrdine)، هنرپیشه آمریکایی، در سال 2009 در کمد اتاق هتلش در بانکوک پیدا شد. بدن او کاملا برهنه بود و یک طناب به دور گردن و برخی اعضای بدنش پیچیده شده بود. او در هنگام مرگ 72 سال داشت.

بروس لی

آیا بروس لی به صورت طبیعی مرد یا کشته شد؟ درباره راز مرگ او شایعه های زیادی وجود دارد. او در سال 1973 حین فیلمبرداری فیلم «اژدها وارد می شود» از هوش رفت. گفته می شود که او بر اثر مصرف یک قرص ضد درد که از همکارش «بتی تینگ پی» دریافت کرد، دچار ورم مغزی شده بود.

برندن لی

در سال 1993 پسر بروس لی، «برندن لی»، هنگام فیلمبرداری صحنه ای از فیلم The Crow به اشتباه بر اثر اصابت یک گلوله واقعی درگذشت. او تنها 28 سال داشت.

ناتالی وود

بیش از 30 سال است که علت مرگ «ناتالی وود»، هنرپیشه آمریکایی، در معمایی بزرگ مانده است. او در سال 1981 به هنگام قایقرانی از قایق پرت و در آب غرق شد. علاوه بر ناتالی وود، همسرش «رابرت واگنر» و هنرپیشه معروف، «کریستوفر واگن» نیز بر روی این قایق بودند. دلیل مرگ او هیچگاه روشن نشد.

لیدی دایانا

مرگ لیدی دایانا در روز 31 آگوست 1997 هنوز هم مرموز باقی مانده است. آیا مرگ او واقعا بر اثر یک حادثه بود یا آنکه او را کشتند؟ با وجود اینکه دادگاه تایید کرد که مرگ دایانا بر اثر یک حادثه بوده است اما هنوز هم شایعه هایی درباره قتل او وجود دارد.

منبع:هفت صبح

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )