پرداخت وام ۱.۵ میلیون تومانی به بازنشستگانمدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به پرداخت تسهیلات مالی به بازنشستگان در چند سال اخیر گفت: صندوق بازنشستگی کشوری در راستای وظایف و سیاست‌های حمایتی خود طی سال‌های اخیر به بازنشستگان کشوری با هدف جبران مشکلات اقتصادی هر سال به بخشی از بازنشستگان تحت پوشش صندوق وام یک ونیم میلیون تومانی ضروری پرداخت می‌کند.

به گزارش سرویس ایسنا، ایراندخت عطاریان در این رابطه افزود: بر اساس گزارش ارائه شده تاکنون به بیش از ۵۴۰ هزار بازنشسته کشوری تسهیلات بانکی در قالب وام ضروری پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: امسال نیز با رشد اعتبارات خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری در ارائه و استمرار اقدامات حمایتی خود به ۸۰ هزار بازنشسته وام یک ونیم میلیون تومانی پرداخت خواهد شد. عطاریان تصریح کرد: این وام مشمول بازنشستگانی خواهد شد که تاکنون وام ضروری دریافت نکرده‌اند.

وی گفت: با توجه به برنامه‌های تعیین شده پیش‌بینی می‌شود ثبت نام وام ضروری برای بازنشستگان کشوری در شش ماه دوم سال جاری آغاز شود. به گفته عطاریان تاکنون نزدیک به ۵۰ درصد از بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری وام ضروری دریافت کرده‌اند.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تاکنون مجموع اعتبارات پرداخت شده در قالب وام ضروری به بازنشستگان کشوری بیش از سیصد و بیست میلیارد تومان بوده است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
آیا سود سهام عدالت سال 97 را می دهند |  آیا سود سهام عدالت امسال افزایش می‎یابد
آیا سود سهام عدالت سال 97 را می دهند | آیا سود سهام عدالت امسال افزایش می‎یابد
احتمال ورشکستگی قطعه‌سازان خودرو، با ادامه‌ی شرایط فعلی
احتمال ورشکستگی قطعه‌سازان خودرو، با ادامه‌ی شرایط فعلی
قیمت مرغ  امروز 26 تیر 97 |   افزایشی قیمت مرغ امروز
قیمت مرغ امروز 26 تیر 97 | افزایشی قیمت مرغ امروز
تبلیغات
loading...
نظرات
  • رحمان محمدی اصل :

    پرداخت وام ناچیز برای بازنشسته ای که 30 سال صادقانه خدمت کرده با قرعه کشی و نوبت بندی است ولی پرداخت بیش از 9 هزار میلیارد از بیت المال مسلمین بدون هیچ گونه سود و حتی بدون کارمزد به مفسدان بانک تجارت کرمان توسط مدیران متخلف بانک مرکزی بدون نونبت و بدون ضمانت است ، آیا این دور از عدالت و انصاف نیست؟ آیا وجود چنین بی عدالتی برای دولتمردان شرم آور و برای ملت دردآور نیست؟ آیا رسانه ها جمعی زبان گویای ملت نیستند؟ آیا سکوت در مقابل اینگونه غارتگری ها خیانت به ملت و خیانت به کشور نیست ؟ اسناد این پرداختی ها نزد اینجانب موجود می باشد تلفن تماس [...]


    1395/11/06 03:42:05