فبلت چهار هسته ای ۵.۵ اینچی Cube Pepper Note و قیمت ۱۶۰ دلاریتا کنون هرگاه نام تلفن های هوشمند و فبلت ها به میان آمده، یا صحبت از قیمت های آنچنانی بوده، یا اینکه در عمل شاهد استفاده از سخت افزاری متوسط و حتی ضعیف بوده ایم تا قیمت را پایین بیاورند. اما به نظر می رسد شرکت چینی Cube تصمیم دارد این بازی را بر هم زده و داستان را طور دیگری تعریف کند.

 

پس از فعالیت های سال گذشته این شرکت و کسب شهرت برای تولید تبلت های اندرویدی خوش قیمت با نمایشگرهایی با کیفیت بسیار بالا که تنه به تنه رتینای اپل می زدند، Cube تصمیم گرفته امسال شانس خود را در بازار فبلت ها بیازماید.

 

 

 

آنچه که می بینید، تصویری است که از آخرین مراحل پیش تولید محصولی با نام احتمالی Pepper Note به بیرون درز پیدا کرده است. این تلفن هوشمند غول آسا از نمایشگری ۵.۵ اینچی با کیفیت 720p بهره می برد و قرار است پردازنده آن یک چهار هسته ای 1.2 گیاهرتزی MT6589 باشد. 

 

 

 

اگرچه نمی توان آن را با پرچمداران قدرتمند بازار سر به سر مقایسه کرد، اما به هر حال در دسته رده پایین و حتی میان رده بازار نیز قرار نمی گیرد. چگالی نمایشگر ۵.۵ اینچی آن ۲۶۷ پیکسل بر اینچ است و پردازنده مدیا تک آن اگر چه در مواجه با بازی های سنگین ممکن است کمی لنگ بزند. اما مطمئنا به خوبی از پس کارهای روزمره بر آمده و مهمتر از همه اینکه در حفاظت از شارژ باتری، کارکرد قدرتمندی خواهد داشت.

 

 

 

از دیگر مشخصات این فبلت می توان به یک گیگابایت رم، ۴ گیگابایت حافظه داخلی، اندروید جیلی بیلی (4.1 یا 4.2)، باتری ۲۵۰۰ میلی آمپری  و اسلات کارت حافظه میکرو اس دی اشاره کرد.

 

 

 

اما مهمترین بخش داستان اینجا است که بنابر شایعات موجود، Cube قیمت فروش این فبلت زیبا را تنها ۱۶۱ دلار تعیین کرده است. البته برای تایید تمامی این مشخصات و شنیده ها، باید تا زمان عرضه آن (احتمالا اواخر تابستان) صبر کنیم.

 

مطالب مرتبط
علت حمله گرگ هار به مردم در شهر  ایجرودی زنجان |  عکس گرگ های مهاجم به شهروندان ایجرودی
علت حمله گرگ هار به مردم در شهر ایجرودی زنجان | عکس گرگ های مهاجم به شهروندان ایجرودی
علت و جزئیات ریزش سقف یک مدرسه درخیابان پیروزی تهران | تصاویرفروریختن سقف مدرسه آزادی منطقه 14
علت و جزئیات ریزش سقف یک مدرسه درخیابان پیروزی تهران | تصاویرفروریختن سقف مدرسه آزادی منطقه 14
جزئیات آتش سوزی مجتمع مسکونی 39 واحدی در خیابان خواجه نصیر طوسی |  علت آتش گرفتن ساختمان مسکونی در تهران خیابان خواجه نصیر
جزئیات آتش سوزی مجتمع مسکونی 39 واحدی در خیابان خواجه نصیر طوسی | علت آتش گرفتن ساختمان مسکونی در تهران خیابان خواجه نصیر
نظرات