کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید طی امروز به کشور خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود فردا بعدازظهر شاهد بارندگی در ارتفاعات پایتخت باشیم.

نت شهر:حامد فنایی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور، اظهار داشت: در ساعات بعدازظهر امروز یک سامانه بارشی جدید از سمت غرب و شمال غرب وارد کشور می‌شود.
 
کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه با بیان اینکه این سامانه بارشی مناطق واقع در غرب و شمال غرب کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهد، افزود: بر همین اساس رگبار و رعد ‌و برق خفیف، همچنین افزایش ابر و وزش باد در این مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
 
وی اضافه کرد: به سبب تقویت این سامانه بارشی، گستره بارش‌ها طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش‌رو نیمه غربی کشور را به استثناء مناطق واقع در جنوب غرب کشور در بر می‌گیرد.
 
فنایی همچنین با بیان اینکه بارش‌ها طی روزهای شنبه و یکشنبه در نیمه غربی کشور ادامه می‌یابد، بیان داشت: طی روز جاری به سبب وزش شدید باید در نیمه شرقی کشور در برخی نقاط شاهد گرد‌ و خاک و کاهش دید خواهیم شد.
 
این کارشناس سازمان هواشناسی درباره تغییرات دمای هوا، ابراز داشت: تغییرات دما در مناطق مختلف کشور قابل ملاحظه نخواهد بود.
 
وی با بیان اینکه بیشینه دمای هوای تهران طی امروز و فردا 29 تا 30 درجه‌ سانتی‌گراد است، گفت: پیش‌بینی می‌شود امشب و با احتمال بیشتر فردا در ساعات بعدازظهر ارتفاعات تهران بارش را تجربه کند

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
شکایت عجیب یک وکیل از شبکه ۳ به دلیل حذف عادل فردوسی پور و برنامه 90 + اسناد
شکایت عجیب یک وکیل از شبکه ۳ به دلیل حذف عادل فردوسی پور و برنامه 90 + اسناد
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
آغاز به کار شرکت سازوکار ویژه تأمین مالی ایران و اروپا
آغاز به کار شرکت سازوکار ویژه تأمین مالی ایران و اروپا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )