استقلال به دنبال دو بازیکن 6 میلیاردیتیم استقلال به دلیل عدم حضور بازیکنان کارآمد فصل ناموفقی را سپری کرد ودر حال حاضر مربیان حتی به فکر جذب دو بازیکن میلیاردی اروپایی هستند.

 

نت شهر: به گزارش یک مقام آگاه؛ امیر قلعه‌نویی برای بالا رفتن کیفیت عملکرد تیم استقلال در بازی‌های لیگ روی حضور 2 بازیکن اروپایی در این تیم حساب باز کرده است زیرا وی معتقد است که هزینه برای 2 بازیکن کارآمد اروپایی از خرید چند بازیکن داخلی با اهمیت و مفیدتر است.

طبق اطلاع ما از منابع غیررسمی، وی برای جذب 2 بازیکن توانمند و بزرگ اروپایی 6 میلیارد تومان هزینه درخواست کرده است و از طرفی برای ماندن دو بازیکن فعلی این تیم شرط گذاشته است.

شایان ذکر است، سرمربی تیم استقلال خواستار حفظ آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری در تیم است و عنوان کره که مسئولان جدید این تیم باید این دو هافبک را حفظ کنند و هر طور شده نظر مثبت آن‌ها را برای ماندن در استقلال جلب کنند زیرا استقلال به این 2 بازیکن در فصل آینده نیاز بسیار زیادی دارد.

** بازیکنان استقلال در انتظار تماس تلفنی/ 10 بازیکن شانس ماندن دارند

بازیکنان فعلی تیم استقلال در نظر دارند که با دریافت طلب خود در استقلال بمانند و یا این تیم را ترک کنند اما این درحالی است که بازیکنان تیم استقلال، قصد دارند با شرایطی مشخص راهی تیم‌های دیگر شوند و این معطلی برای بازیکنان تیم خوشایند نیست زیرا امیر قلعه‌نویی در طول فصل به نوعی بازیکنان مورد نظر خود را انتخاب کرده است و تنها با آن‌ها وارد مذاکره می‌شود و به بازیکنانی که مدنظرش نیست نیز اشاره کرده است و به نوعی آن‌ها را با این وضعیت آشنا کرده که ممکن است از استقلال جدا شوند و باید برای آن روز آماده شوند و به فکر تیم آینده‌ خود باشند.

شایان ذکر است، طبق شنیده‌ها 10 بازیکن برای فصل آینده انتخاب شدند و قرار است که این 10 بازیکن در تیم استقلال بمانند و باقی نفرات شانسی ندارند.

** تمایل زیاد ستاره سپاهان برای حضور در استقلال

یعقوب کریمی، جزو نفراتی است که باشگاه استقلال خواستار حضور وی درتیم است این بازیکن در فصل گذشته با مبلغی بالا به تیم سپاهان پیوست.

گفتنی است، این بازیکن با چند تن از اطرافیان امیرقلعه نویی صحبت کرده است وابراز تمایل کرده که می‌تواند فصل آینده به استقلال کمک کند واین تیم را یاری برساند.

شایان ذکر است، امیر قلعه‌نویی برای جذب بازیکنان برتر لیگ اقداماتی را انجام داده است و این بار قصد ندارد درخصوص بازیکنان جدید بی‌گدار به آب بزند و تصمیمات درستی را می‌گیرد که به نفع خود و تیمش تمام شود.

گفته می‌شود که سرمربی استقلال روی بازیکنان جوان برای سال جدید حساب ویژه باز کرده است و برنامه‌ریزی‌های وی نیز به مسئولان در وزارت نیز ارائه شده است، زیرا وی در حال حاضر به عنوان مسئولان تیم، استقلال را یاری می‌رساند.

**ترس استقلالی‌ها از جذب بازیکنان پرسپولیس/ تجربه‌ی تلخ جذب اولادی، قاضی، پژمان نوری!

بر اساس این گزارش و به نقل از یک مقام آگاه، آبی‌ها از جذب محمد نوری برای استقلال می‌ترسند زیرا سال گذشته قلعه نوعی در خصوص جذب بازیکنان قدیمی قرمزها اقدامات را انجام داد و مهرداد اولادی، پژمان نوری و محمد قاضی جذب استقلالی شدند اما این سر بازیکن نتوانستند نظر مثبت قلعه نوعی و مسئولان این تیم را جلب کنند و این سربازیکن دور ا ز تصورات ظاهر شدند، اما در این خصوص اعلام شده است که در حال حاضر جذب محمد نوری در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است زیرا این بازیکن نیز فصل خوبی را در پرسپولیس سپری نکرد و مدت‌ها نیمکت نشین بود و به همین دلیل آبی‌ها ازجذب وی و مفیدبودنش برای استقلال اطمینان ندارندو از طرف دیگر هافبک پرسپولیس نیز، تمایل زیادی برای استقلالی شدن ندارد زیرا چند فصل را در پرسپولیس سپری کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

تگ ها:
مطالب مرتبط
آیا علی دایی 2 میلیارد طلبش از پرسپولیس را بخشید | واکنش علی دایی از برد پرسپولیس
آیا علی دایی 2 میلیارد طلبش از پرسپولیس را بخشید | واکنش علی دایی از برد پرسپولیس
السد 2 - استقلال 2 ؛ شجاعت در جاسم بن حمد
السد 2 - استقلال 2 ؛ شجاعت در جاسم بن حمد
تصاویر از تماشاگران عریان و برهنه سپیدرود رشت | بی‌حیایی و عریان‌گری در فوتبال ایران
تصاویر از تماشاگران عریان و برهنه سپیدرود رشت | بی‌حیایی و عریان‌گری در فوتبال ایران
تبلیغات
loading...
نظرات